Lance Bass, były członek *NSYNC, zaimponował fanom swoimi aktorskimi wyczynami, kiedy opublikował prześmieszny filmik, na którym odgrywa sceny, według tego, co zeznawała Amber Heard.

Amber Heard przyłapana na kłamstwie

Lance Bass z *NSYNC naśmiewa się z Amber Heard

36-letnia aktorka trafia na nagłówki gazet po swoim „występie życia” na sali sądowej. Aktorka mówiła od rzeczy, powtarzała się, płakała, krzywiła, robiła dziwne miny. W sieci od razu znaleźli się prześmiewcy, gotowi zakpić z jej zeznań.

W tym momencie siedzimy obok siebie na krawędzi kanapy – mówi Amber Heard w tle, a były członek boysbandu odgrywa scenę w swoim salonie. – Po prostu siedziałam tam na tym dywanie, patrząc na brudny dywan, zastanawiając się, jak się na nim skończyłam i dlaczego nigdy wcześniej nie zauważyłam, że dywan był tak brudny.

Fani pytają: to siedziałaś na kanapie? Na krawędzi kanapy? Czy na dywanie?

@lancebass I’ve heard of dirty pop, but dirty carpet… that’s a new one. 🤔 #amberheard #johnnydepp #amberheardtestimony #johnnydepptrial ♬ original sound - Nanie Rodriguez735

Amber Heard mówi od rzeczy

Lance Bass to kolejna gwiazda, która staje po stronie Johnny’ego Deppa, a raczej widzi absurdalność zeznać Amber Heard. Aktorka w swoich zeznania mówiła od rzeczy, przytaczając historie o tym, jak jej pies nadepnął na pszczołę czy sytuacje, które nie miały sensu.

Córka Aleca Baldwina atakuje Heard, „Znam laski takie jak ona”

Rozprawa trwa i chociaż opinia publiczna już wybrała zwycięzcę tej potyczki, to nie wiadomo jednak jak postąpi sąd. Wszystko przed nami.

Sonda

poll-violet

Trwa proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Które z nich wyjdzie z tego zwycięsko i komu kibicujecie?

1

Johnny

2

Amber