W lipcu tego roku zmarł Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby. Rok wcześniej gwiazda „Gogglebox” poinformowała o swoim rozstaniu z Ochmanem, który był również ojcem jej córeczki Antosi. Celebrytka nie chciała wówczas zdradzić kulisów rozstania i wyznała tylko, że to ona „spakowała walizki” i wyprowadziła się razem z córką.

Jakiś czas później w jej życiu pojawiła się nowa miłość, a podczas jednego z instagramowych Q&A Bomba wyznała, że nowy partner jest młodszy od niej. Nie chciała jednak publikować jego wizerunku ani zdradzić kim jest tajemniczy ukochany.

Sylwia Bomba o pokazywaniu córki Antosi na Instagramie i wychowywaniu jej bez ojca (WIDEO)

Sylwia Bomba zdradza czy jej córka akceptuje nowego partnera. Opowiedziała też o samotnym macierzyństwie

Teraz w ramach kolejnego Q&A jedna z internautek zapytała Sylwię czy jej córeczka Tosia akceptuje nowego partnera i jak go przyjęła w ich życiu. Sylwia postanowiła nie odpowiadać wprost, a zamiast tego opublikowała urocze zdjęcie wyrażające więcej niż tysiąc słów, na którym mężczyzna niesie dziewczynkę na barana. Nie trudno się domyślić, że córka gwiazdy bez problemu zaakceptowała nowego partnera swojej mamy!

IG: sylwiabomba

Sylwia wróciła też wspomnieniami do swojego rozstania z Jackiem Ochmanem i zdradziła jak sobie radziła jako samotna matka:

Jako samotna mama tyle razy wyszłam ze swojej strefy komfortu, że nigdy bym nie przypuszczała. Bardzo mnie to rozwinęło i dodało pewności siebie. Macierzyństwo ma blaski i cienie i wiadomo, że gdy jest się w tym w pojedynkę jest trudniej niż we dwójkę. Mimo wszystko nie pozwalam sobie na myślenie, że jest mi ciężko, bo wiem, że istnieją matki, które mają dużo dużo gorzej.

IG: sylwiabomba

Sylwia Bomba o początkach w telewizji: „Nie miałam żadnych doradców, działałam intuicyjnie” (WIDEO)

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA