Sylwia Madeńska (28 l.) w odpowiedzi na liczne spekulacje na temat zabiegów chirurgicznych opublikowała na Instagramie fotkę w zmysłowej bieliźnie i pokazała, jak wygląda jej figura. Madeńska zdradziła ile waży i nie ukrywała, że jest dumna ze swojego wyglądu.

Sylwia Madeńska drastycznie skróciła włosy! „Uważałam że im dłuższe tym lepsze”

Sylwia Madeńska w zmysłowej bieliźnie

Sylwia Madeńska zamknęła za sobą dramaty zeszłego roku. Celebrytka rozstała się w atmosferze skandalu z Mikołajem Jędruszczakiem. Madeńska po występie w reality show „Love Island” postanowiła wrócić do formy i zaczęła intensywnie ćwiczyć i przestrzegać diety. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać.

Mikołaj Jędruszczak UPOKARZA Sylwię Madeńską: „Musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów”

Celebrytka wrzuciła na Instagrama odważne zdjęcie, na którym zapozowała z zmysłowej, koronkowej bieliźnie. Postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, że poprawiała coś w swojej twarzy. Przyznała, że to efekty diety i zdradziła, ile teraz waży.

Wrzucam ten post z uwagi na liczne wiadomości od Was oraz burzliwą dyskusje na temat mojej wagi. Mam 168 cm wzrostu oraz ważę 56 kg. Jestem dumna z siebie. Zrzucanie kilogramów po @loveislandwyspamilosci było okupione wieloma wyrzeczeniami, ćwiczeniami oraz dużym stresem, a nie żadnymi zabiegami chirurgicznymi – zaczęła Madeńska.

Madeńska przyznała, że gdy straciła na wadze to zeszczuplała jej również buzia. Sylwia zdementowała, jakoby miała stosować zabiegi chirurgiczne, które zmieniły jej rysy twarzy.

Jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi, jednak aby skorzystać z jakichkolwiek zabiegów mam jeszcze czas. Jak chudnie ciało, to chudnie też buzia. Niektórzy maja genetyczne „pućki”, a niektórzy genetycznie zarysowane „kości policzkowe”. Należę do tej drugiej grupy i wiecie co ? Cudownie mi z tym. Lubię siebie, pracuje nad tym, aby z dnia na dzień coraz bardziej akceptować wszystkie swoje plusy i minusy. Lubicie krytykować ? To szczerze Wam współczuje Waszego smutnego życia – dodała.

Internauci w komentarzach przyznali, że celebrytka wygląda rewelacyjnie.

Rzeczywiście lepiej wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sylwia Madeńska zdradziła, jak przedłuża trwałość makijażu i dlaczego ZAWSZE balsamuje ciało (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Sylwia Madeńska z „Love Island” zdradza nam sekret swojej sylwetki (DIETY GWIAZD)

Sylwia Madeńska zabrała GŁOS w sprawie rozstania. „Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina”

Sylwia Madeńska w kraciastej koszuli.

Sylwia Madeńska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Sylwia Madeńska w czarnej mini na ściance.

Sylwia Madeńska, fot. AKPA.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na ściance.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Kurnikowski/AKPA.