Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wzięli udział w „Domówce u Dowborów” Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, czyli live’ie na Instagramie i YouTubie. Para po raz pierwszy razem udzieliła wywiadu.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec pozuje z siostrą Malwiną i jej córką. Zdjęcie skradło zachowanie Mii

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzili, że ich starsza córka uczy ich nowych mediów, jak się zachowywać, aby nie zrobić wstydu swoim dzieciom. Prezenter przyznał, że traktuje córkę, jak „papierek lakmusowy”.

Natalia Siwiec stwierdziła, że na razie młodzi ludzie nie śmieją się z nich i jest dobry odbiór w Internecie:

Matiego (red. syn Mariusza Raduszewskiego) znajomi, koleżanki piszą do mnie „aaa jestem koleżanką Matiego”, ale raczej jest dobry odbiór, więc my chyba obciachu nie robimy – ocenia celebrytka.

Natalia Siwiec o swojej diecie. Jakie je przekąski i jak wygląda jej śniadanie? Zdradziła swój stosunek do alkoholu

Mariusz Raduszewski zdradził pewną stację, kiedy jego syn został wyśmiany z powodu zawodu Natalii Siwiec:

Kiedyś miał taką sytuację, że jakiś kolega wysłał mu okładkę „Playboya” z Natalią. Mati pokłócił się na grupie ze wszystkimi, moja była żona powiedziała mi o tym. Zadzwoniłem do niego  i mówię „Mati oszczędź, zachowaj dystans, to jest specyficzna sytuacja. Twoja macocha faktycznie jest w tym „Playboyu” i Ty też to widziałeś, więc musisz wykazać się dystansem. To jest nasze życie, nie możesz walczyć za nas”. On to chyba fajnie zrozumiał, że nie ma sensu stawać w obronie nas. Nam oczywiście zrobiło się miło, że on tak zareagował. Myślę, że jakby było coś takiego czasami, że stawiamy go w złej sytuacji, coś mu się tam nie podoba, to tyle, że pewnie zostawi to dla siebie – tłumaczy Mariusz.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zauważyli też, że Natalia i Mariusz wyglądają na zgraną parę, która razem pracuje i żyje. Celebrytka przyznała, że naprawdę to tak wygląda i bardzo dobrze im to wychodzi: „Mariusz wie jak wyegzekwować od mnie niektóre rzeczy” – śmiała się gwiazda.

Mariusz Raduszewski potwierdza, że musiał nauczyć się komunikować z Natalią:

Tego się uczyłem. Niekiedy mówiłem Natalii, że „jak gdzieś pójdziemy, to powiedz tak, to będzie taka autopromocja”, a Natalia wtedy mówi „Co? To ja w ogóle tam nie idę”. To ja mówię „dobra, dobra, przepraszam, rób, jak uważasz”. Tego się uczyliśmy – tłumaczy partner Siwiec.

Natalia Siwiec pokazała zdjęcia z jej najgorszego okresu. Widać smutek w oczach

Zachwala też Natalię, że jest bardzo pracowita i firmy chętnie z nią współpracują:

Ale też firmy, z którymi współpracujemy, to też są firmy, które rozwijają się razem z Natalią wiele lat. To jest zaje*** kiedy przychodzi właścicielka marki i mówi, że chcą spróbować czegoś nowego i po roku czy dwóch latach wracają i mówią „To była pomyłka” i wracają z podkulonym ogonem i chcą dalej z nami pracować. Natalia jest mega profesjonalna, nie gwiazdorzy, nie ma świrowania – podkreśla Raduszewski.

Joanna Koroniewska wtrąciła, że słyszała o tym na mieście, że Natalia Siwiec jest bardzo pracowita.

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natalia Siwiec pokazała bliznę na brzuchu.

Natalia Siwiec pokazała bliznę na brzuchu. Fot.Instagram/nataliasiwiec.official.