Jaden Smith (23 l.) jest wyśmiewany za stwierdzenie w niedawnym wywiadzie, że woli spędzać czas z dorosłymi niż ludźmi w jego wieku, ponieważ „dzieciaki” nie lubią rozmawiać o „politycznym i ekonomicznym stanie świata”.

Jestem bardzo szczęśliwy, że spędziłem dzieciństwo z większą liczbą dorosłych niż z dziećmi w moim wieku, ponieważ przez to zyskałem więcej – wyznał w rozmowie z BigBoyTV.

Oficjalny kochanek Jady Pinkett-Smith mówi wszystko!

Jaden Smith jest wyśmiewany

Ludzie w sieci zaczęli tworzyć memy i żarty. Jaden Smith w rozmowie wydawał się zirytowany, że ​​w pewnym momencie jego życia rówieśnicy, nie chcieli z nim rozmawiać na poważne tematy.

Jaden Smith za dojrzały na rówieśników

Następnie Jaden Smith naśladował głos dziecka, udając swoich rówieśników: „Spójrz na mój telefon! Selfie. A ja na to po prostu: stary, o mój Boże. Czy możemy teraz rozmawiać o politycznym i ekonomicznym stanie świata? […] „Czy możemy porozmawiać o tym, co dzieje się ze środowiskiem naturalnym? Czy możemy porozmawiać o innych rzeczach?” – dodał.

Will Smith znika na 10 lat, przez wybryk na Oscarach

W sieci pojawiły się trollujące go komentarze. Komentatorzy uznali, że gdyby nie wybryk jego ojca podczas tegorocznych Oscarów, ludzie byliby łaskawszy dla Jadena Smitha i nikt nie stworzyłby z tej wypowiedzi takiej burzy. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Jaden Smith, Jada Pinkett Smith i Will Smith Fot. OConnor/AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

Sofia Richie i Jaden Smith razem na plaży

Sofia Richie i Jaden Smith razem na plaży fot. The Mega Agency / Forum

Fot. Forum