Przeprosiny Willa Smitha (53 l.)  dla Chrisa Rocka (57 l.) za jego „nie do przyjęcia” zachowanie na Oscarach w 2022 roku to „trochę za mało i za późno”, mówiąc znawcy branży.

Will Smith po raz pierwszy sfotografowany po incydencie na Oscarach

Nie zrobił tego z dobroci serca […] Will zdał sobie sprawę, że nie jest tak popularny, jak kiedyś, że ODRAZA do jego osoby nie zniknie i naprawdę wyrządził trwałą szkodę swojej karierze. […] Ludzie po prostu nie zapominają, że Will Smith zaatakował kogoś w ogólnokrajowej telewizji, a potem wyszedł i imprezował jak gwiazda rocka na imprezie Vanity Fair – dodaje.

Will Smith powiedział w wideo na YouTube, że był „zamglony” dlatego od razu nie przeprosił Chrisa Rocka w swoim przemówieniu, gdy otrzymał (dla wielu niesłusznie) statuetkę dla najlepszego aktora.

Will Smith nadal nielubiany

Skontaktowałem się z Chrisem, a wiadomość, która wróciła, jest taka, że ​​nie jest gotowy do rozmowy, ale kiedy to zrobi, skontaktuje się z nim […] Powiem ci, Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia i jestem dla ciebie zawsze, gdy będziesz gotowy do rozmowy – powiedział w nagraniu Will Smith.

Tak witają Willa Smitha w Indiach

Niestety incydent mocno uderzył w jego karierę. Aktor uciekł do Indii, bo tak polecili mu specjaliści od PR’u. Miał tam on szukać siebie i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Rozczarowanie ludzi jest moją główną traumą. Nienawidzę, kiedy ich zawodzę, więc świadomość, że nie sprostałem wizerunkowi i wrażeniu ludzi na mój temat, boli psychicznie i emocjonalnie […] Praca, którą staram się wykonać, polega na tym, że mam głębokie wyrzuty sumienia i staram się mieć skruchę bez wstydu za siebie […] Jestem człowiekiem, popełniłem błąd i staram się nie myśleć o sobie jako o kawałku gówna – dodał Will Smith.

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot.DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Jaden Smith, Jada Pinkett Smith and Will Smith, Credit line: OConnor/AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum