Jada Pinkett-Smith (52 l.) grozi mężczyźnie, który twierdzi, że przyłapał Willa Smitha (55 l.) na seksie analnym ze swoim kolegą z serialu „Bajer w Bel-Air”, Duane’em Martinem (58 l.) – na zdjęciu powyżej.

Jada Pinkett-Smith mówi o „pięknym pokoju seksu”, który zbudowała dla Smitha

Zamierzamy podjąć kroki prawne […] Mieć swoją opinię na temat kogoś to jedno, a wymyślać lubieżne, złośliwe historie to niedorzeczne, wyznała w podcaście Breakfast Club.

2 dni temu Brother Bilaal w podcaście „Unwine With Tasha K” stwierdził, że „otworzył drzwi do garderoby Duane’a” i zobaczył „Duane uprawiającego seks analny z Willem” na kanapie w czasie przerwy od kręcenia popularnego show. Porównał także genitalia Smitha do „małego palca”.

Will Smith nie przyznaje się

Will Smith natychmiast zaprzeczył, jakoby uprawiał seks z Martinem, nazywając te twierdzenia „całkowicie sfabrykowanymi” i „jednoznacznie fałszywymi”. Sam Martin nie skomentował plotek.

Will Smith i Jada Pinkett są w separacji od 7 lat

Chociaż nie jest jasne, kiedy mógł mieć miejsce rzekomy incydent, „Bajer w Bel-Air” był emitowany w latach 1990–1996. Will Smith nie był ówcześnie z Jadą Pinkett.

Wcześniej były asystent Willa Smitha – Borther Bilaal wyznał publicznie, że Jada Pinkett-Smith uważa swojego męża za „frajera”. Gdzie leży prawda?