Królowa Elżbieta II ma swoje żywieniowe przyzwyczajenia. Monarchini słynie z tego, że w życiu stara się utrzymywać codzienną rutynę. Dworscy kucharze chętnie dzielą się ciekawymi informacjami dotyczącymi specjalnych upodobań żywieniowych całej rodziny królewskiej. To, do czego Królowa jest najbardziej przywiązana, bardzo nas zaskoczyło!

Królowa Elżbieta nie może znieść księżnej Meghan; ma plan, aby się jej pozbyć

HIT!!Królowa Elżbieta II nie opuści zamku bez ukochanego biszkoptu czekoladowego

Zapomnijcie o tym , że niektóre linie lotnicze jako przekąskę rozdają opakowania orzeszków ziemnych. Podczas podróży królowa Elżbieta II przynosi ze sobą o wiele bardziej królewski przysmak. Według Darrena McGrady , jej byłego, prywatnego szefa kuchni, który gotował dla niej przez 15 lat. Królowa Elżbieta jest zdecydowaną fanką słodyczy, a najbardziej lubi jeść jej słynny czekoladowy biszkopt.

McGrady zdradza, że kiedy Królowa Elżbieta podróżuje do Zamku Windsor, stawia głównego szefa kuchni na „służbie ciasta” i każe mu jechać pociągiem z jej ulubionym deserem po kolacji. Królowa Elżbieta nie ogranicza się do rozkoszowania swoim ulubionym ciastem, gdy jest w drodze.

Ona bierze mały kawałek każdego dnia, aż w końcu będzie tylko jeden mały kawałek, ale musisz to wysłać Królowej, ona chce skończyć całe to ciasto – powiedział Darren McGrady, były prywatny szef kuchni Królowej Elżbiety przez 15 lat!

Udało się nam zdobyć przepis na ulubione ciasto Królowej Elżbiety. Na słynny arystokratyczny biszkopt czekoladowy składają się: 114 g ciemnej czekolady, 100 g drobnego cukru, jedno całe jajko, 200 g herbatników maślanych, pół łyżeczki masła do smarowania, 200 g płynnej gorzkiej czekolady do polewania ciasta.

Macie zamiar upiec ulubione ciasto Królowej Elżbiety? Dajcie koniecznie znać jak smakuje!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Królowa Elżbieta powiedziała NIESMACZNY żart na temat księcia Harrego i jego syna

Królowa Elżbieta wciąż KRYTYKUJE księżną Kate z jednego powodu; wysyła jej upomnienia

Zastanawialiście się kiedyś, jak królowa Elżbieta je banana? Znamy odpowiedź!

 

 

Królowa Elżbieta II. Fot.Forum/MegaAgency.

Królowa Elżbieta II. Fot.Forum/MegaAgency.

Królowa Elżbieta II