O relacji królowej Elżbiety zarówno z księżną Kate, jak i z księżną Meghan, krążą legendy. Mówi się, że babcia księcia Williama i księcia Harry’ego potrafi być bardzo nieprzyjemna dla żon swoich wnuków. Teraz okazało się, że wciąż krytykuje Kate za styl ubierania.

Królowa Elżbieta NIGDY nie zgodzi się na DIETĘ, którą księżna Meghan chce stosować u dziecka

Królowa Elżbieta upomina księżną Kate z powodu ubrań

Może to dziwić – w końcu Kate ubiera się o wiele skromniej i niemal zawsze zgodnie z etykietą w przeciwieństwie do Meghan. Jest jednak zupełnie inaczej oceniana – w końcu to ona jest żoną spadkobiercy tronu, który zostanie królem. Książę Harry jest dopiero szósty w kolejce do tronu.

Ludzie OSZALELI na punkcie tego, co zrobiła księżna Kate razem z królową Elżbietą

Dziennikarka Ashley Pearson twierdzi, że królowa często daje reprymendę księżnej Cambridge, gdy nie spodoba jej się jakiś element jej ubioru.

Królowa regularnie wysyła jej notki, jeśli nie spodoba jej się wykończenie jakiegoś ubrania, cały strój czy nawet kolor rajstop.

Księżna Kate i królowa Elżbieta w Kings College

To nie pierwszy raz, gdy mówi się o upomnieniach królowej względem Kate. Krótko po ślubie z księciem Williamem dostało jej się za to, że jest zbyt leniwa i za mało angażuje się w królewskie obowiązki. Nie podobał jej się także zbyt „luźny” styl życia księżnej i jej zachowanie przed tym zanim wstąpiła do rodziny.

ZOBACZ TAKŻE:

Królowa SKRYTYKOWAŁA księżną Kate za to zachowanie

Królowa ma DOŚĆ – wypędziła Meghan i Harry’ego z pałacu

SKANDAL w pałacu – pijana Camilla UDERZYŁA królową Elżbietę?

Kate Middleton
Królowa Elżbieta