Megan Fox i Machine Gun Kelly potwierdzają, że są razem! Aktorka i piosenkarz zostali zauważeni, podczas romantycznego pobytu na Hawajach, trzymając się za ręce, kilka miesięcy po pojawieniu się plotek o rozstaniu.

Meghan Fox i Machine Gun Kelly znów razem

Po miesiącach spekulacji, szeregu rzekomych terapii i prób naprawy związku bliźniacze płomienie znów postanowiły się połączyć. Na zdjęciach uzyskanych przez Daily Mail widać jak para trzyma się za ręce podczas romantycznych wakacji na Hawajach. Aktorka, mająca 36 lat, i piosenkarz, mający 32 lata, wydają się być w dobrym nastroju podczas wakacji, co sugeruje, że wrócili do siebie.

 

Para była widziana na wakacjach w Four Seasons Hualalai na Wielkiej Wyspie. Na obu zdjęciach para trzymała się za ręce, spacerując po kurorcie.

Megan Fox wróciła na Instagram i pisze o rzekomej zdradzie Machine Gun Kelly’ego

Zdjęcia pary trzymającej się za ręce pojawiły się kilka dni po tym, jak zostali zauważeni jedząc kolację w hotelu. Fani zaczęli spekulować, że MGK i Megan się rozstali, kiedy aktorka opublikowała na Instagramie samowolnie usunięte selfie z tekstami z utworu „Pray You Catch Me” Beyoncé w lutym. Usunęła również wszystkie zdjęcia siebie i piosenkarza  ze swojego Instagrama.

Megan Fox i Machine Gun Kelly za wszelką ceną ratują związek. Para postawiła na drastyczne metody

„Można poczuć fałsz, jest w twoim oddechu” – brzmiał podpis.

Pomimo pewnych spekulacji fanów, że MGK zdradził swoją narzeczoną z członkinią swojego zespołu Sophie Lloyd, zarówno Megan, jak i gitarzystka zaprzeczyli tym plotkom, a aktorka zaprzeczyła, że w ich związku były jakiekolwiek „zakłócenia”.

 

Forum

 Forum