Małżeństwo Miley Cyrus (26 l.) i Liama Hemswortha (29 l.) trwało bardzo krótko, zaledwie 8 miesięcy. Po latach schodzenia i rozchodzenia się para postanowiła się pobrać, ale niestety nie udało im się zbudować trwałej relacji.

Rodzina Liama Hemswortha

Po kilku miesiącach od rozpadu małżeństwa głos zabrała Elsa Pataky, szwagierka Liama ​​Hemswortha. Uważa, że aktor „zasługuje na znacznie więcej” niż jego była żon. Hiszpańska modelka, która jest żoną starszego brata Liama – Chrisa Hemswortha przerwała milczenie na temat rozstania szwagra.

Mój szwagier, cóż… po związku, który poświęcił dziesięć lat, jest trochę przygnębiony, ale dobrze sobie radzi, jest silnym mężczyzną i zasługuje na to, co najlepsze. Liam zawsze znajduje się wsparcie w rodzinie, jest też nierozłączny ze swoim bratem, który jest blisko niego, aby dać mu całą siłę, jakiej będzie potrzebował – powiedziała w Hola. ! magazyn.

Jest to dosyć zaskakująca wypowiedz Elsy, która przyjaźniła się 26-letnią Miley w trakcie jej związku z Liamem. Miley i Elsa zrobiły sobie nawet wspólne tatuaże jako hołd dla ich przyjaźni. Często spędzały razem czas w Byron Bay – w nadmorskim mieście w Australii, w którym Hemsworth posiada kilka nieruchomości.

Liam Hemsworth już nie PŁACZE po Miley Cyrus. Szedł za rękę z TĄ aktorką! (ZDJĘCIA)

Miley i Liam ogłosili rozstanie w sierpniu, po zaledwie ośmiu miesiącach małżeństwa. Później piosenkarka miała 2-miesięczny  romans z Kaitlynn Carter. Obecnie spotyka się z 22-letnim australijskim muzykiem, Codym Simpsonem. Z kolei Liam spotyka się z 22-letnią aktorką. Maddison Brown.

Miley Cyrus zabrała Simspona na wesele brata. Ubrali się nieodpowiednio do okazji (ZDJĘCIA)

 

REUTERS/Danny Moloshok

 

Emilio Utrabo / MEGA

 

BACKGRID USA 15 DECEMBER 2018

Kaitlynn Carter PRZERYWA MILCZENIE. Opowiedziała o związku z Miley Cyrus