Miley Cyrus przez dwa miesiące była w związku z Kaitlynn Carter. Ich miłość była dosyć głośna, gdyż wyszła na jaw zaraz po tym, jak ogłosiła separację z mężem, Liamem Hemsworthem.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter

Miley Cyrus robi już śniadania Cody’emu Simpsonowi – po rozstaniu z Kaitlynn Carter ma nowego partnera

Wkrótce po rozstaniu z Kaitlynn, paparazzi wypatrzyli Cyrus, jak całowała się w restauracji z 22-letnim Codym Simpsonem. Para do dzisiaj jest razem.

Kaitlynn Carter postanowiła po raz pierwszy opowiada o swoim romansie z Miley Cyrus . W brytyjskim magazynie ELLE powiedziała, że przyjaźniły się przez trzy lata, ale dopiero podczas ostatnich wspólnych wakacji poczuły coś do siebie.

W zeszłym lipcu wybrałam się na wakacje ze swoją przyjaciółką. Następną rzeczą, którą wiedziałam, to to, że się w niej zakochałam. To nie było takie proste. Ale też nie było do końca skomplikowane – powiedziała w ELLE.

Miley Cyrus ze swoją nową dziewczyną, Kaitlynn Carter, w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Carter zapewnia, że nie żałuje związku z Miley, bo zdobyła nowe doświadczenie i otworzyła oczy na nieodkrytą część siebie. 

Zostałam zmuszona do poznania siebie bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej, jeśli chodzi o preferencje seksualne oraz tego, jaką jestem osobą – tłumaczyła Kaitlynn.

Mamy zdjęcia Miley Cyrus z jej nową dziewczyną – Kaitlynn Carter!

View this post on Instagram

noi siamo Italiani ora 😊🇮🇹

A post shared by Kaitlynn Carter (@kaitlynn) on