Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki miesiąc temu skończyła 18 lat. Natomiast dopiero teraz nastolatka świętowała swoje urodziny. Dlaczego?

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej z córek!

Huczne urodziny córki Natalii Kukulskiej

Odpowiedź jest bardzo prosta, bo córce Kukulskiej urodziny przypadły na dzień egzaminów maturalnych. Ona i jej znajomi ze szkoły skupiali się na maturze, a nie na świętowaniu.

Natalia Kukulska pokazała studniówkę córki. To nie był zwyczajny bal

Teraz na początku czerwca Anna Dąbrówka zorganizowała przyjęcie w jednym z modnych klubów w centrum Warszawy. Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciami z urodzin córki na swoim Instagramie. Widzimy, że Ania nie wstydziła się obecności swojej mamy na imprezie, chętnie się z nią bawiła i pozowała do zdjęć.

Przekornie 18. urodziny mojej Ani świętowaliśmy, kończąc Dzień Dziecka! Co to była za impreza… bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje i tańce… Takie wejście w dorosłość to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień też nie zabrakło… z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu, tuż po maturze, tuż przed studiami – napisała.

Natalia Kukulska w końcu odpowiada na pytanie o młodszego brata: „Po prostu na tym wygrałam”

18-latka włożyła na ten wyjątkowy dzień suknię z gorsetem, a Natalia Kukulska bawiła się w bluzie z cekinami, a we włosach miała opaskę z wielką kokardą z Myszki Miki.