Natalia Kukulska jest siostrą Piotra, znanego pod pseudonimem Pikej. Jednak rodzeństwo od wielu lat nie miało ze sobą najlepszego kontaktu, a piosenkarka zawsze dyplomatycznie unikała komentowania rodzinnych relacji. Teraz zrobiła wyjątek! Co powiedziała?

Dawno niewidziany Pikej ODSŁANIA gwiazdę ojca

Natalia Kukulska o młodszym bracie, Pikeju

Warto zauważyć, że młodszy brat Natalii Kukulskiej nie słynął z dobrej prasy. Piotr Kukulski ponad 10 lat temu próbował zawojować polski show-biznes. Wzbudzał kontrowersje wypowiedziami, wyglądem i swoimi piosenkami. Założył nawet bloga, gdzie także poruszał kontrowersyjne tematy jak na przykład „wyleczyć się z kaca”. Natomiast w pewnym momencie zrezygnował ze sławy i usunął się w cień.

Natalia Kukulska teraz wypowiedziała się na temat młodszego brata, Piotra – „Pikeja„. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak zdradziła, jakie mają relacje w podkaście „Oświeceni Hedoniści”.

Natalia Kukulska wspomina DRUGĄ babcię. Nieznane rodzinne zdjęcia

Gwiazda podkreśliła na samym początku, że nie lubi wracać do tego tematu, ale postanowił w końcu odpowiedzieć na nurtujące wielu jej fanów pytanie:

Była kiedyś długa historia związana z moim bratem, która była dla mnie bardzo ciężka. Nie lubię do tego wracać, ale mówię o tym w kontekście, że ja wtedy nabrałam wody w usta i po prostu na tym wygrałam – wspomina.

PeKay ma nowy pomysł na zarabianie pieniędzy

Okazuje się, że Natalia i Piotra mają już ze sobą kontakt, ale nie jest on zażyły:

Mamy relacje bardzo poprawne. Nie są one jakieś bliskie, bo jego nawet w Polsce nie ma, ale bardzo chciałabym, żeby był szczęśliwy, żeby znalazł cel w życiu. Bardzo kibicuję mu, żeby tak się stało – mówi Kukulska.

Natalia Kukulska Fot. Podlewski/AKPA

Natalia Kukulska z bratem, fot. AKPA

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Kukulska z bratem, fot. AKPA

Piotr Kukulski, Natalia Kukulska Fot. Kurnikowski/AKPA

piotr-kukulski-pikej-R1

pikej-pt-03