Cezary Pazura (57 l.) pojawił się na premierze filmu „Psy 3” w towarzystwie żony Edyty a także najstarszej córki – Anastazji. Kobieta ma 30 lat, burzę kręconych włosów i przynajmniej jedną, wspólną rzecz ze znanym tatą. Jak zmieniła się Anastazja na przestrzeni lat? Sprawdźcie sami.

Cezary Pazura pokazał TWARZ córeczki Rity: Uśmiech po mamie; piszą internauci

Anastazja Pazura – jak zmieniła się najstarsza córka aktora?

Cezary Pazura wystąpił w filmie reżyserii Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad”. To najnowsza odsłona jednego z najbardziej kultowych, polskich produkcji. Pazura zagrał obok takich aktorów jak Bogusław Linda czy Marcin Dorociński. Czarek na czerwony dywan zabrał nie tylko żonę Edytę, ale również najstarszą córkę Anastazję – która pochodzi ze związku aktora z jego pierwszą żoną Żanetą.

Cezary od wielu lat jest związany z Edytą, z którą wychowuje trójkę dzieci. Kobieta jest jego trzecią żoną, ale wszystko wskazuje na to, że para jest w sobie zakochana jak nigdy przedtem. Są razem od 13 lat i mimo sporej różnicy wieku wyglądają na szczęśliwych. Na początku nikt nie dawał szansy temu związkowi – udowodnili jednak, że wiek nie jest żadną przeszkodą.

Najstarsza z dzieci Pazury jest już dojrzałą kobietą. Ma długie, kręcone włosy i oczy podobne do znanego taty. Anastazja ukończyła Warszawską Szkołę Filmową. Nie poszła w ślady ojca, ale wystąpiła epizodyczne w takich produkcjach jak: „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe”. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym. Ma duże sukcesy na swoim koncie, gdyż jej prace publikowane są przez znane branżowe magazyny.

Cezary Pazura z rodziną:

Cezary Pazura i jego pierwszej żona Żaneta byli małżeństwem przez pięć lat. Pobrali się w 1989. Kobieta była uzależniona od alkoholu i narkotyków, co bezpośrednio przyczyniło się do ich rozstania. Żaneta postanowiła bez słowa pożegnania opuścić Czarka, razem z wówczas 4-letnią Anastazją. Nigdy więcej nie wróciła.

Czarek cały czas wspiera najstarszą córkę i być może będzie częściej zabierał ją na branżowe imprezy.

Podobna do Czarka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cezary Pazura wstawił nowe zdjęcie żony na Instagram. „Super „stylówka” do podlewania ogródka”

Cezary Pazura pozuje z najmłodszą córką; ale urosła!

Cezary Pazura ukradkiem nagrał Edytę, jak sadzi kwiaty. Przy okazji pokazał w jakiej mieszka willi (WIDEO)

Cezary Pazura

fot. AKPA

Cezary Pazura Anastazja Pazura

Cezary Pazura Anastazja Pazura. Fot.AKPA

Cezary Pazura Anastazja Pazura

Cezary Pazura Anastazja Pazura. Fot.AKPA