Kim Kardashian pomimo rozwodu z Kanye Westem nie zapomina o ojcu swoich dzieci, a ten wciąż może liczyć na wsparcie z jej strony. W swoim najnowszym poście na Instagramie celebrytka pokazała się w okularach jego projektu. Dołączyły do niej także ich wspólne dzieci.

Kim Kardashian nosi okulary od Kanye’go Westa

„YR 3022 YEEZY SHDZ”, podpisała Kim Kardashian fotki na których pozuje w srebrzystych, futurystycznych okularach. Za ich projekt odpowiada jej były mąż – Kanye West. Do pozowania dołączyły ich wspólne córki, Kanye North West (9 lat) i Chicago West (4 lata) oraz synowie Saint Westa (6 lat) i Psalm West (3 lata).

Kanye West pozwany. Nie płaci za ubrania od dwóch lat!

Nie trzeba dodawać, że fani byli zachwyceni tym gestem. „Uwielbiam królową wspierającą swojego byłego”, napisał jeden z obserwatorów, „to jest takie super”, napisał inny.

Kim Kardashian po rozstaniu z Kanye Westem miała „ataki paniki”, gdy musiała się sama ubrać!

Kim złożyła wniosek o rozwód z Kanye w lutym 2021 r. i została uznana za singielkę w marcu tego roku. I chociaż po rozstaniu doszło do niejednego dramatu (w tym Kanye obrażającego jej nowego faceta i ujawnienie ich wspólnych wiadomości) ), postanowili popracować nad swoimi relacjami i postawili na pierwszym miejscu swoją rodzinę.

Khloe Kardashian schudła 20 kg. Ile waży teraz?

„Możesz być bardzo zraniony lub zły na swojego byłego, ale myślę, że przed dziećmi zawsze powinno się mówić„ Twój tata jest najlepszy ”- powiedziała Kim w Vogue w marcu 2022 roku. „Upewnij się, że jesteś największą cheerleaderką swojego współrodzica, bez względu na to, przez co przechodzisz”.

Ładny gest?

Santa Monica, CA – Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Credit line: VEGAN / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Paris, FRANCE – Kim Kardashian, North West, Credit line: The Hapa Blonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *Kim Kardashian, Credit line: HAKOP-A / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miami, FL – Model Release: no, Pictured: Kanye West, Audri Nix, Credit line: VAEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA -/ Forum