Taylor Swift (30 l.) robi imponującą karierę. Wszystkie albumy piosenkarki utrzymują się na najważniejszych listach przebojów, a ona sama nigdy nie była szczęśliwsza. Jednak początki kariery i obecność w show-biznesie dały się jej we znaki i trwale odbiły się na jej psychice. Swift szczerze opowiedziała o tym, jak w przeszłości katowała się intensywnymi ćwiczeniami, żeby zawsze wyglądać idealnie.

Spójrzcie na BIUST Taylor Swift w tej stylizacji! Pojawiła się na premierze filmu dokumentalnego o sobie (ZDJĘCIA)

Taylor Swift katowała się ćwiczeniami i mało jadła

Taylor Swift jest jedną z najlepiej zarabiających piosenkarek na świecie. Gdziekolwiek się nie pojawi, podąża za nią tłum wyznawców. Wokalistka na oczach wszystkich dorastała i przez ten czas zrobiła ogromny progres. Swift doczekała się dokumentu, który został nakręcony na podstawie jej życia. Opowiada o karierze i osobistych przeżyciach piosenkarki.

W dokumencie Tay przyznała, że cierpiała na zaburzenia odżywania. Prasa komentowała jej stylizacje i sylwetkę, a Swift nie zawsze wyglądała idealnie i miała płaski brzuch. Wokalistka zdradziła, że były takie momenty w jej życiu, gdy nie jadła nic! 

Wyjaśniła, że „zdarzyło się to tylko kilka razy i nie jest z tego dumna”.

Swift wspomina, jak zaczęła obsesyjnie interesować się swoim ciałem w młodym wieku – przyznała, że miała 18 lat, kiedy zobaczyła się na okładce magazynu spekulującego, że jest w ciąży.

To dlatego, że ubrałam coś, co sprawiło, że mój brzuch nie wyglądał płasko – mówi Taylor  

Taylor Swift

Fot.Forum/Backgrid USA

Taylor Swift

Fot.Forum/Backgrid USA

Teraz Taylor jest pewną siebie i zdrową kobietą, która jedzenie traktuje normalnie i zdaje sobie sprawę, że dzięki niemu ma siłę do działania. Jednak wcześniej wokalistka przyznała, że wiele razy zdarzało się jej nie jeść nic przez cały dzień, a później wiele godzin ćwiczyć choreografię taneczną. Przez to Swift czuła się wyczerpana. Zrozumiała, na czym polegał jej problem i teraz nie przejmuje się oceniającymi komentarzami.

Dokument „Miss Americana”, który wyreżyserowała Lany Wilson, będzie miał swoją premierę na Netflixie już 31. stycznia.

Dobra robota Tay!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zakochana Taylor Swift Nowy Rok przywitała na Malediwach z Joe Alwyn’em. Szykują się zaręczyny?

Taylor Swift bez grzywki. Piosenkarka zmienia wizerunek?

Taylor Swift we wspaniałej sukni od Oscara de la Renty na premierze musicallu Cats (ZDJĘCIA)

Taylor Swift

Fot.Forum/Reuters

Taylor Swift

Fot.Forum/Mega Agency

Taylor Swift

Fot.Forum/Backgrid USA

Taylor Swift

Fot.Forum/Mega Agency