Taylor Swift (30 l.) uchodziła za osobę niestałą w uczuciach. Jej wszystkie związki budziły wiele sensacji w mediach, a później wokalistka rozliczała swoich ex pisząc o nich piosenki. Od kiedy Tay spotyka się z Joe Alwyn’em wydaje się szczęśliwsza. Piosenkarka rzadko pokazuje się w towarzystwie swojej miłości, zabiera go jedynie na najważniejsze imprezy z branży – jednak prywatnie spędzają razem dużo czasu.

Taylor Swift bez grzywki. Piosenkarka zmienia wizerunek?

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczą się?

Taylor i Joe są parą od dwóch lat i wszystko wskazuje na to, że ich związek robi się coraz poważniejszy. Para postanowiła romantycznie przywitać rok 2020. Wybrali się na Malediwy, gdzie razem z najbliższymi przyjaciółmi bawili się i oddawali relaksowi.

Podczas romantycznego urlopu, zakochani wzięli udział w koncercie zorganizowanym przez ich hotel. Okazało się, że jeden z zabawiających gości hotelowych jest fanem Swift i jej chłopaka. Młody i zaczynający swoją karierę wokalisty Matthew zdradził w rozmowie z HollywoodLife, jak zachowywali się zakochani z dala od mamer. Przy okazji miał chwilę, by zamienić słówko z gwiazdą i określił ją jako „przyjazną i życzliwą” – co dla przeciwników Swift może być niemałym szokiem. Tay uchodzi za twardą babkę, potrafi być też wredna.

Swift kilka razy była już w bardzo medialnych związkach i zdecydowała się, że ten będzie inny. Taylor nie udostępnia zdjęć z ukochanym na swoim Instagramie i stara się tą część swojego życia trzymać z dala od kamer.

Chłopak Taylor Swift – Joe Alwyn na Instagramie:

Zostałem zatrudniony przez agencję, miałem wystąpić podczas sylwestra, a Taylor i Joe przebywali w ośrodku jako goście. Przez przypadek ich spotkałem i zaśpiewałem im. Śpiewałem na plaży z widokiem na zachód słońca. Taylor i Joe byli z przyjaciółmi przez ostatnie 40 minut mojego występu. Później powiedzieli mi, że mam niesamowity głos i mogę zajść daleko. Dostałem owacje na stojąco, kiedy zaśpiewałem ostatnią piosenkę „Let Me Try Again” Franka Sinatry. Byli tacy mili i słodcy – wyjawił Matthew w rozmowie z HollywoodLife

Mężczyzna zdradził, że Tay i Joe cały czas trzymali się za ręce. Alwyn rozśmieszał Swift. Patrzyli na siebie z miłością i wyglądali na bardzo zakochanych.

Myślicie, że Tay i Joe planują zaręczyny?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taylor Swift we wspaniałej sukni od Oscara de la Renty na premierze musicallu Cats (ZDJĘCIA)

Taylor Swift w NIEZWYKLE prostym uczesaniu na różowym dywanie. Fryzura idealna na SYLWESTRA

Taylor Swift szczerze o konflikcie z Kanye Westem. „Zrozumiałam, jak bardzo jest dwulicowy”

Taylor Swift Joe Alwyn

Fot.Forum/Backgrid USA

Taylor Swift

Fot.Forum/Reuters

Taylor Swift

Fot.Forum