Tego jeszcze nie było! Taylor Swift (33 l.) spowodowała trzęsienie ziemi o sile 2,3 stopnia w skali Richtera. Zdarzenie miało miejsce podczas jej występów 22 i 23 lipca w Lumen Field w Seattle. Eksperci uznali, że ogromne wydarzenie spowodowało ruchy sejsmiczne w tym okręgu.

Taylor Swift okrutnie zdissowała Meghan Markle

W rozmowie ze stacją telewizyjną CNN profesor geologii i sejsmolog – Jackie Caplan-Auerbach wyznał, że według niego winą za ruchy sejsmiczne była Taylor Swift i dziesiątki tysięcy tańczących na jej koncercie ludzi.

Zebrałem dane z obu nocy koncertu i szybko zauważyłem, że były to wyraźnie te same sygnały. Jeśli nałożę je na siebie, będą prawie identyczne […] Zebrałem około 10 godzin danych, w których rytm kontrolował zachowanie […] Muzyka, głośniki, rytm. Cała ta energia może wbić się w ziemię i wstrząsnąć nią, wyznał Caplan-Auerbach.

Taylor Swift spowodowała trzęsienie ziemi

Taylor Swift rozpoczęła amerykańską część swojej trasy koncertowej „Eras” w Glendale w Arizonie 17 marca tego roku, przyciągając do miasta około 150,000 osób!

Nowy chłopak Taylor Swift całuje ochroniarza

Gwiazda podczas każdego występu śpiewa 44 swoje największe hity podczas trwającego ponad 3 godziny programu, w którym występuje wielu gości specjalnych, od byłego chłopaka Swift, Matty’ego Healy’ego, po rapera Ice Spice. Do Europy Taylor Swift zawita w maju 2024 roku. Wybieracie się na któryś z koncertów?