Michał Wiśniewski w październiku 2021 roku usłyszał zarzuty za wyłudzenie pożyczki na 2,8 mln zł w SKOK Wołomin.  Organy prawa zarzucają również artyście, że w 2006 roku zaciągnął pożyczkę na kwotę prawie 3 milionów złotych i jej nie spłacił.

Prawnik Michała Wiśniewskiego zabiera głos ws. jego wyroku! „Pracujemy z ZESPOŁEM prawników…”

Michał Wiśniewski zabrał głos po materiale Krzysztofa Stanowskiego!

30 października 2023 roku, lider „Ich Troje” został skazany przez sąd na karę 1,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 80 tys. zł i nakaz pokrycia kosztów procesowych. Wyrok jest jednak nieprawomocny, a sam Wiśniewski natychmiast wydał oświadczenie, w którym zapowiedział apelację i od tamtego momentu w każdym kolejnym wystąpieniu publicznym podkreśla, że jest niewinny.

Kolejne złe wiadomości w życiu Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu! „Reperkusje są ogromne”

Niedawno wystartował długo oczekiwany projekt Krzysztofa Stanowskiego, czyli „Kanał Zero”. Jak się okazuje, Michał Wiśniewski skontaktował się z twórcą, by przeprowadził on rzetelne śledztwo w jego sprawie. Jego główną prośbą, było to, by twórca na podstawie stworzonego materiału mógł stwierdzić, czy artysta jest winny, czy też nie. Wczoraj ukazał się materiał, który miał być jak najbliższy prawdzie całej sytuacji, w której znalazł się znany wokalista.

Michał Wiśniewski znów zabiera głos w sprawie swojego wyroku! „Jestem niewinny, tak się CZUJĘ”

Po publikacji sam zainteresowany nie pozostawił publiczności bez komentarza na temat filmu „Michał Wiśniewski: Oszust czy ofiara?”.

Dobry wieczór, długo czekałem na ten moment, żeby w końcu się odezwać i jak zdążyliście zauważyć, odezwałem się. To bardzo trudny moment, bo to jest dopiero początek walki i oczywiście nie walki z sądem, bo wyroki trzeba szanować i tak też będzie, ale wielkie podziękowania dla Mariusza Zielke, który w ogóle zdecydował się ten materiał zrobić. – rozpoczął wypowiedź artysta

Michał Wiśniewski skazany na 1,5 roku więzienia!

W dalszej części wskazał, że jest otwarty na rozmowę z fanami i nie obawia się żadnych pytań. Ogłosił, że pojawi się na „Kanale Zero”, by rozwiać wątpliwości widzów.

[…] Słyszę te wątpliwości, oczywiście nie mówię o wątpliwościach hejterów, którzy i tak już dawno mnie skazali i wizualizują moją przyszłość, ale jeżeli są jakieś pytania, na które mogę odpowiedzieć w tym czasie, to oczywiście odpowiem na nie w poniedziałek w Kanale Zero. – mówi Michał Wiśniewski

IG/m_wisniewski1972

IG/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Wiśniewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski, fot. Baranowski/AKPA