Coraz więcej w mediach spekulacji na temat tego, że cała sprawa z Tristanem Thompsonem i jego romansem z najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner to tylko… zmyślona historia.

Jordyn Woods przerywa milczenie. Opowiada szczegółowo: wtedy Tristan mnie pocałował

Od tygodnia wszyscy żyją skandalem, który spowodował Tristan Thompson zdradzając swoją partnerkę Khloe Kardashian. Według magazynu MTO News cała historia o romansie, to są tylko plotki, które zostały stworzone, by wywołać szum wokół słynnego klanu.

Źródła informują, że plotki pojawiły się tylko dlatego, że Jordyn nie przyjęła propozycji Kris Jenner. Bizneswoman zaproponowała Woods, że zostanie jej menadżerką – ona jednak odmówiła, w zamian za to Kris postanowiła się na niej zemścić i zniszczyć jej wizerunek.

Czy to nie dziwne, że Jordyn odmawia Kris bycia jej managerem i nagle kłamstwa na jej temat są publikowane w Internecie – mówi bliska znajoma Jordyn.

Kolejny DRAMAT w rodzinie Kardashianów – Kylie odkryła zdrady Travisa

Wywiad z Jordyn, który pojawił się w piątek 1 marca w sieci wskazuje jednak na to, że to nie były plotki, a do zdrady doszło – szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Khloe Kardashian
1-407
*EXCLUSIVE* Mrs.Travis Scott? Kylie Jenner flashes a massive ring on her left finger **WEB MUST CALL FOR PRICING** Kylie Jenner