Zanim Wojciech Szczęsny oddał swoje serce Marinie Łuczenko, chodził z Sandrą Dziwiszek. Swoją ówczesną dziewczynę Szczęsny poznał, gdy ta była w liceum.

Na Instagramie Sandry Dziwiszek: Nic dziwnego, że piłkarz do Ciebie nie pasuje

Tym zajmuje się teraz Sandra Dziwiszek

Para lubiła pokazywać się publicznie, a dziewczyna sportowca bez problemu odnajdywała się w polskim show-biznesie. W 2012 roku Wojtek i Sandra pojawili się na gali Samochód Roku Playboya, rok później trafili na portale o gwiazdach jako goście na weselu Anny i Roberta Lewandowskich.

Wojciech Szczęsny z Sandrą Dziwiszek na gali Playboya (FOTO)

Sandra ma na koncie również własne sukcesy sportowe. Przez wiele lat uprawiała skok o tyczce i akrobatykę sportową. Po maturze Dziwiszek zdecydowała się rozpocząć studia prawnicze w Londynie. Ładna, bardzo zgrabna i wysoka dziewczyna postanowiła rozwijać swoją karierę także w branży modowej. Pojawiała się na wybiegach, a na jej Instagramie można zobaczyć wiele sesji zdjęciowych dla znanych marek.

Ojciec Wojtka Szczęsnego żali się, że nie mają kontaktu. Wcześniej wyśmiewał i krytykował syna

Prywatnie również może pochwalić się szczęśliwą miłością. Od lat jest w związku z kanadyjskim kierowcą wyścigowym Nicholasem Latifi. Jak widać, serce Sandry lubią zajmować sportowcy.

Szczesny Wojciech 2013-06-22