Tom Cruise to gwiazda filmów akcji, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecnie aktor kręci 7. część „Mission Impossible” w Wielkiej Brytanii, gdzie jak donoszą tamtejsze media, właśnie wylądował swoim helikopterem u kogoś na podwórku. A wszystko dlatego, że nie mógł lądować na wyznaczonym do tego lądowisku.

Tom Cruise oszalał? Odsuwa się od ludzi i Scjentologii

Tom Cruise został zmuszony do awaryjnego lądowania swoim własnym helikopterem w ogrodzie Warwickshire z powodu tymczasowego wyłączenia pobliskiego lotniska Coventry.

„To był niesamowity dzień”, powiedziała właścicielka ogródka-lądowiska Alison Webb. To było surrealistyczne, nadal nie mogę uwierzyć, że to się stało”.

Alison Webb i jej rodzinie powiedziano, że ich ogród będzie potrzebny dla anonimowego „VIPa, który musi gdzieś w okolicy wylądować.”. Okazało się, że tym VIPem jest trzykrotny zdobywca Złotego Globu, 59-letni Tom Cruise.

„Pomyślałam, że byłoby fajnie, gdyby dzieciaki zobaczyły, jak helikopter ląduje w ogrodzie. On [Tom Cruise] w zasadzie przybył i wyszedł z kokpitu, a my doznaliśmy szoku. Podszedł prosto do dzieci na pogawędkę, a potem do nas, przywitał się łokciem i powiedział bardzo dziękuję ”- wyjaśniła Alison Webb. „Potem zaproponował, by dzieciaki polatały jego helikopterem, podczas gdy on będzie załatwiał sprawy w mieście”.

Kim jest nowa dziewczyna Toma Cruise’a?

Obecnie Cruise podobno spotyka się z Hayley Atwell, gwiazdą „Mission: Impossible 7”, z którą widziany był podczas finałowych meczów Wimbledonu w zeszłym miesiącu. W czerwcu Cruise podobno musiał się izolować, podczas nagrań, gdyż członkowie załogi produkcyjnej mieli pozytywny wynik testu na COVID-19. A Cruise słynie ze swojej ostrożności i baczenia na własne zdrowie.

Tom Cruise i Hayley Atwell na Wimbledonie fot. Backgrid UK / Forum