Tomasz Komenda po dwóch latach niepewność w końcu może odetchnąć z ulgą. Dzisiaj Ireneusz M. oraz Norbert Basiura (zgodził się na podawanie swoich danych) zostali zakazani za zabójstwo i gwałt na 15-latce z Miłoszyc. Usłyszeli 25 lat więzienia. Obaj mężczyźni nie przyznali się do winy.

Tomasz Komenda o związku i miłości

Tomasz Komenda z ciężarną partnerką w „DDTVN”. Wyznał, że ojciec ofiary wciąż nie wierzy w jego niewinność

Tomasz Komenda zaczyna życie od nowa. Kilka tygodni temu na premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” oświadczył się Annie Walter, z którą spodziewa się dziecka. Komenda zdradził w „Dzień Dobry TVN„, że nazwą syna Filip. 

Tomasz Komenda oświadczył się na premierze

Tomasz Komenda oświadczył się na premierze

Tomasz Komenda przyjął pracę u Rafała Collinsa – czym będzie się zajmował?

Teraz zdradził dziennikarzom „Faktu”, jak wyglądała jego pierwsza randka z narzeczoną.

Przed randką bardzo się stresowałem, bo kto by się nie stresował randką z taką kobietą! Wtedy też pierwszy raz się pocałowaliśmy – powiedział Tomek w „Fakcie”.

Z kolei Anna Walter wspomina, że spotkali się u niej, aby mieć spokój o komfort, bez wzroku innych. Za co pokochała mężczyznę:

U Tomka znalazłam to, czego wcześniej nie doświadczyłam, czyli miłość, szacunek i to, że liczy się z moim zdaniem. Kocha mnie i moje dzieci. Troszczy się o nas jak najlepiej, jak potrafi – tłumaczy.

Komenda zapewnia, że Ania to jego pierwsza i ostatnia miłość, ale nie są idealnym związkiem: zdarza się, że się kłócimy, ale potem przychodzi najfajniejszy moment, czyli przeprosiny”.

Trzymamy kciuki!

Wierzycie w ich miłość?

Tomasz Komenda oświadczył się dziewczynie na premierze filmu. Spodziewają się dziecka!

Tomasz Komenda z partnerką Anną Walter

Tomasz Komenda z partnerką Anną Walter, fot. AKPA/AKPA

Tomasz Komenda w sądzie we Wrocławiu

Tomasz Komenda po 18 latach został zwolniony z odbywania kary. Krzysztof Kaniewski / Zuma Press / Forum