Tomasz Komenda w wieku 23 lat został skazany za gwałt i zabójstwo 15-latki. W więzieniu spędził 18 lat – 7 lat przed końcem wyroku został uniewinniony. Na podstawie jego historii powstał film w reżyserii Jana Holoubka. Mężczyzna układa sobie życie – dziś pojawił się w studio „Dzień Dobry TVN” z ciężarną partnerką. Okazuje się, że nie każdy wierzy w jego niewinność.

Tomasz Komenda oświadczył się dziewczynie na premierze filmu. Spodziewają się dziecka!

Tomasz Komenda z partnerką w „Dzień Dobry TVN”

Tomasz Komenda oświadczył się podczas premiery „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” Annie Walter, swojej partnerce, która jest w ciąży. Poznali się w sieci.

Tak jak większość Polaków śledziłam jego historię, współczułam mu tego, co się stało. I tak zaczęliśmy ze sobą pisać. Ten kontakt nam się urywał w sumie trzy razy. Tak naprawdę zaiskrzyło, jak spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy – powiedziała Anna.

Na kanapie śniadaniówki zdradził, że jego syn będzie miał na imię, tak jak prowadzący – dzisiaj był to Filip Chajzer.

Tomasz Komenda UNIEWINNIONY!

Tomasz wykorzystał okazję i w telewizji zwrócił się do ojca ofiary, Małgorzaty Kwiatkowskiej, który wciąż nie wierzy w jego niewinność.

Chciałbym się zwrócić tutaj i podczas programu na żywo, z czego zdaję sobie sprawę, do ojca ofiary. Jeżeli jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej. Ostrzegam po raz ostatni, że jeszcze raz zobaczę jakieś wpisy. Bardzo panu współczuję, ale to nie ja skrzywdziłem pana córkę.

Tomasz Komenda z partnerką Anną Walter

Tomasz Komenda z partnerką Anną Walter, fot. AKPA/AKPA

Tomasz Komenda z partnerką w DDTVN

Tomasz Komenda z partnerką w DDTVN fot. AKPA/AKPA

Tomasz Komenda wychodzi ze studia DDTVN

Tomasz Komenda wychodzi ze studia DDTVN fot. AKPA/AKPA

Tomasz Komenda wychodzi ze studia DDTVN

Tomasz Komenda wychodzi ze studia DDTVN fot. AKPA/AKPA