Ach, one są bezbłędne! We wspólnym wywiadzie dla słynnego magazynu Andy’ego Warhola Interview Magazine Kourtney Kardashian (43 l.) powiedziała swojej młodszej siostrze Khloé Kardashian (38 l.), że trzyma włosy swojego syna Reigna w „tajnej szufladzie” po tym, jak obciął je po raz pierwszy 2 lata temu.

Dlaczego Kourtney Kardashian i Travis Barker całują się w TEN SPOSÓB publicznie?

Mam włosy Reigna, ponieważ nie obcinaliśmy jego włosów, dopóki nie skończył 5 lat […] Mam więc jego długi warkocz i często go wącham, wyznała Kourtney.

Po dramatycznym cięciu gwiazda „Kardashianów” opublikowała informację o transformacji synka w swoich mediach społecznościowych i ogłosiła, że ​​„nie jest jeszcze w stanie być z tym ok” .Jednak kiedy jeden z fanów zapytał ją, co zrobiłaby z włosami, po prostu powiedziała, „Będą ze mną na zawsze”. I tak też się stało?

Kourtney Kardashian wącha włosy syna

Podobno Kourtney, założycielka marki Lemme miała trudności z zaakceptowaniem nowego wyglądu swojego 7-letniego syna, dziś wydaje się to akceptować, dzięki ojczymowi, Travisowi Barkerowi. W końcu latem nosił imponujący irokez, podobny do charakterystycznego wyglądu Barkera z 2000 roku.

Travis Barker ma fetysz stóp?

Chociaż Reign czekał 5 lat, aby obciąć swoje już jakże bujne loki, jego starsza siostra Penelope go pokonała. Dziś 10-latka czekała aż do swoich 6. urodzin, aby dać komukolwiek dotknąć swoich włosów. A w szczególności komuś z nożyczkami.