Czas mija, a ona wciąż wygląda niezwykle młodo. Mowa o Jennifer Aniston (51 l.). Aktorka zachwyca swoim wyglądem i wyrzeźbioną sylwetką, której może pozazdrościć jej niejedna osoba. Jaki jest sekret takiego wyglądu?

Jennifer Aniston nie nudzi się podczas kwarantanny. Zdradziła, co robi w domu

Sekret figury Jennifer Aniston

Nie da się ukryć, że to zasługa ćwiczeń, a nie siedzenia na kanapie. Jak widać regularne treningi  się opłacają. I Trener Jen, Leyon Azubuike, na łamach Women’s Health zdradził, jak wygląda trening aktorki. Jak przebiega rozgrzewka? Które ćwiczenia wybiera aktorka?

  • Rozgrzewka

Jennifer przed każdym treningiem stawia na 15-minutową rozgrzewkę. Jakie ćwiczenia wówczas wykonuje? Głównie są to ćwiczenia oparte na jodze. Aktorka w trakcie rozgrzewki korzysta także z rollera.

  • Ćwiczenia typu push i pull

Aktorka wybiera ćwiczenia „push” i „pull”. Te pierwsze są oparte na wypychaniu (wyciskaniu), natomiast te drugie na przyciąganiu (podnoszenie).

https://www.instagram.com/p/B8cQ4LHhVgZ/

  • Ćwiczenia na całe ciało

Aktorka nie skupia się tylko na jednej partii ciała. Wykonuje ćwiczenia angażujące nie tylko plecy i brzuch, ale także pozostałe partie. Ponoć jednym z jej ulubionych ćwiczeń jest plank, czyli deska. To ćwiczenie z pozoru jest proste, ale do łatwych nie należy. Deska jednak angażuje wszystkie obszary tak samo.

  • Utrudniona deska

Zdaje się, że dla Jen deska jest na tyle łatwa, że aktorka sobie utrudnia ćwiczenie. Wykonując klasyczną deskę, dodaje do niej ruchy nogami. Ponoć aktorka lubi przekraczać postawione sobie granice, by osiągnąć lepsze efekty.

https://www.instagram.com/p/B8bzkN7BNSv/

ZOBACZ TEŻ:

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba – Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

Gdzie się podziała Jennifer Aniston na tegorocznych Oscarach?

Jennifer Aniston idzie po ulicy

Jennifer Aniston/fot. FORUM

Jennifer Aniston na ściance

Jennifer Aniston/fot. Zuma Press/Forum