Klaudia El Dursi ostatnimi czasy nie schodzi ze świecznika. Gdy wyszło na jaw, że celebrytka po powrocie do Polski złamała zasady domowej kwarantanny – fani nie ukrywali, że są rozczarowani jej postawą. Celebrytka wyjaśniła całą sprawę a teraz dla podgrzania atmosfery udostępniła gorące zdjęcie na Instagramie i pokazała, jak wygląda w domu.

Klaudia El Dursi przyleciała do Polski i od razu złamała kwarantannę

Klaudia El Dursi jednak docenia domową kwarantannę

Klaudia El Dursi w końcu wróciła do Polski. Modelka na Bali spędziła ponad trzy miesiące, a wszystko przez to – że została prowadzącą programu rozrywkowego „Hotel Paradise”. Celebrytka wiedziała, że po powrocie do kraju będzie musiała odbyć przymusową kwarantannę, jednak już pierwszego dnia złamała zasady i … udała się do kolegi po chleb.

Być może El Dursi wróciła z egzotycznego Bali stęskniona na smakiem prawdziwego, domowego chleba – w tłumaczeniach podkreślała, że zachowała wszelkie środki ostrożności, jednak fanów nie udało się przekonać tak łatwo.

Klaudia El Dursi zatrzymała się po chleb jadąc na KWARANTANNĘ – co o tym myślisz?

Teraz Klaudia siedzi w domu i dalej musi czekać, aż zobaczy się z dziećmi i partnerem. Na InstaStory zdradziła, co robi z nadprogramowym wolnym czasem i jakie ma sposoby na nudę.

Ja widzę całą masę pozytywów w tej całej kwarantannie. Wstałam, zrobiłam sobie śniadanko, takie, jakie chciałam. Nigdzie się nie spieszyłam, zadbałam o siebie, nałożyłam sobie maskę na włosy… Ja nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałam czas na maskę, ponieważ przez ostatnie naprawdę wiele, wiele lat miałam poczucie takie, że się ciągle gdzieś śpieszyłam. Ciągle w pogoni za czymś, ciągle za czymś goniłam, a teraz pełno czasu -powiedziała w relacji

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Celebrytka jest również bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagrama dodała odważne zdjęcie w kostiumie kąpielowym i przekonywała, że nawet w domowych warunkach można czuć się ultra kobieco.

Stay at home , and feel sexy – podpisała zdjęcie w odważnym kostiumie kąpielowym Klaudia

Klaudia El Dursi tłumaczy się ze ZŁAMANIA kwarantanny

View this post on Instagram

Stay at home , and feel sexy 💙

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Fani bez wątpienia zachwycili się najnowszym zdjęciem celebrytki. W komentarzach Internauci dopytywali, czy Klaudia ma może siostrę, o której nic nie wspominała.

El Dursi bez wątpienia jest piękną kobietą i może pochwalić się rewelacyjną figurą, którą chętnie eksponuje w odważnych kostiumach kąpielowych.

A Wy, co myślicie o najnowszym zdjęciu Klaudii?

Podzielacie opinię jej obserwatorów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Te gwiazdy są W CIĄŻY podczas epidemii koronawirusa. Jedna z nich jest zarażona!

Znany jasnowidz zdradził, kiedy zakończy się epidemia spowodowana koronawirusem

Jak się czuje książę Karol zarażony koronawirusem?

Klaudia El Dursi cała na czarno w finale "Top Model"

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia El Dursi, Blanka Lipińska, Natalia Siwiec na konferencji prasowej książki autorstwa Lipińskiej.

scena z: Klaudia El Dursi, Blanka Lipińska, Natalia Siwiec, SK:, , fot. Podlewski/AKPA