Kendall Jenner (25 l.) pokazała, jak wygląda świąteczna atmosferę w jej domu. Jennerka pochwaliła się tegoroczną choinką i trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej niż u jej sióstr. Modelka postawiła na naturalne ozdoby, wpisujące się do boho stylu w domu. Ładne?

Kendall Jenner PRZEFARBOWAŁA włosy. Postawiła na odcienie blondu

Święta w domu Kendall Jenner – jak go urządziła?

Okres świąteczny i przygotowania do świąt w rodzinie Kardashian-Jenner są traktowane bardzo poważnie. Kris Jenner zapoczątkowała tradycję organizowania wystawnego przyjęcia, na które zapraszane są największe gwiazdy z show-biznesu. W tym roku sławna rodzina jest zmuszona zrezygnować z imprezy, co nie znaczy, że nastrój świąteczny się im nie udzielił.

Kendall Jenner pokazała jak mieszka – jej willa wygląda jak muzeum sztuki nowoczesnej. Odważne kolory, marmur i dużo drewna

Chyba już wszystkie siostry mają w swoich luksusowych rezydencjach choinki. Kendall Jenner postanowiła pokazać na Instagramie, jak w tym roku udekorowała swoje drzewko i pozostałe pomieszczenia w domu. Kenny jakiś czas temu kupiła nową posiadłość, za około 32 miliony złotych.

Modelka pochwaliła się sporych rozmiarów choinką, którą udekorowała białymi bombkami i figurkami w kształcie samochodu, czy koni.

Kendall zadbała również o inne dekoracje, tworzące świąteczny klimat. Na kominku nie mogło zabraknąć dekoracyjnych skarpet, czy zielonej, sosnowej girlandy, która ciągnie się aż po ziemi. Obok ustawiono sporych rozmiarów figurkę Mikołaja.

Kendall Jenner w codziennym wydaniu. Poznalibyście ją na ulicy? (ZDJĘCIA)

Jeśli chodzi o święta, rodzina Kardashian-Jenner idzie na całość! Wyraźnie widać, że Kendall Jenner ma zupełnie inny gust niż siostry. Modelka stawia na naturalne ozdoby, bez przepychu i nadmiernej ekstrawagancji. Całość prezentuje się bardzo urokliwie i przytulnie.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dekoracje świąteczne w willi Kylie Jenner. Kilkumetrowa choinka, oświetlona palma i misie polarne

Kendall Jenner zdradza przepis na ULUBIONĄ maseczkę do twarzy z produktów, które masz u siebie w domu (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Kendall Jenner poszła na randkę w sukience, która ledwo zakrywała jej PUPĘ

Choinka w domu Kendall Jenner.

Choinka w domu Kendall Jenner. Fot.Instagram:kendalljenner.

Ozdoby świąteczne na choince Kendall Jenner.

Ozdoby świąteczne na choince Kendall Jenner. Fot.Instagram:kendalljenner.