Małżeństwo Johnny’ego Deppa (56 l.) i Amber Heard (33 l.) trwało dwa lata.

Para poznała się w 2011 roku na planie filmu Dziennik zakrapiany rumem. Pobrali się w 2015 roku, a w 2016 Heard złożyła pozew rozwodowy. Aktorka oskarżyła Deppa o przemoc, dostarczyła na policję swoje zdjęcia z siniakami i śladami urazów. Rozwód aktorskiej pary został sfinalizowany w styczniu 2017 roku. Depp przekazał byłej żonie 7 milionów dolarów, które ta przeznaczyła na cel charytatywny.

WOW! 55-letni Johnny Depp chce się OŻENIĆ z 20-letnią rosyjską TANCERKĄ GO-GO!

Na początku 2019 roku Depp złożył pozew przeciwko byłej żonie domagając się od niej 50 milionów dolarów zadośćuczynienia za straty, które poniósł w wyniku – jego zdaniem – oszczerczych wypowiedzi na jego temat, jakich kobieta udzielała w mediach. Aktor twierdzi, że skandal wywołany bezpodstawnymi – jak utrzymuje – oskarżeniami byłej żony, odbił się na jego reputacji i kontraktach.

Johnny Depp na zdjęciu w szpitalu po bójce z byłą żoną, Amber Heard

Teraz do sieci trafiło zdjęcie zrobione Deppowi po pamiętnej kłótni z Amber Heard, po której aktorka oskarżyła go o znęcanie się. Johnny Depp utrzymuje, że to Amber zaczęła kłótnię i była stroną aktywną podczas fizycznej walki.

Johnny Depp POZYWA Amber Heard i twierdzi, że ZDRADZAŁA go z Elonem Muskiem

Na zdjęciu widać skaleczony palec aktora – Depp twierdzi, że Heard rzucała w niego butelkami i szkło rozcięło mu rękę. Poza tym gwiazdor utrzymuje, że aktorka przycisnęła mu do policzka zapalony papieros – na zdjęciu widać ślad po oparzeniu.

W swoim zeznaniu Depp zapewnia, że pamiętnej nocy nie zażywał narkotyków, pił za to wódkę. Dodaje, że całą kłótnię wszczęła Amber Heard, która była wściekła ustaleniami na temat intercyzy (aktor chciał zmienić początkowe zapisy).

Johnny Depp na szpitalnym łóżku po kłótni z Amber Heard, Fot. Forum, Mega Agency

Fot. Forum, Mega Agency

Fot. Forum, Mega Agency