Żona ukraińskiego piłkarza Manchesteru City, Ołeksandra Zinczeki – Vlada Zinczenko jest dziennikarką i prezenterką. Teraz publicznie piętnuje ministra spraw zagranicznych Rosji, Siergieja Ławrowa.

Kiedy zakończy się wojna na Ukrainie? Putin zdradził DATĘ

Żona ukraińskiego piłkarza Manchesteru City mówi o wojnie na Ukrainie

Vlada Zinczenko otwarcie mówi o hipokryzji Siergieja Ławrowa: „On krzyczy z mównicy, że Europa to „zgniły zachód”, a jego córka mieszka w Wielkiej Brytanii. O czym dalej rozmawiać z tą osobą? Szczyt cynizmu” – mówi Zinczenko.

Przyjaciele błagają kochankę Putina, aby przekonała go do zakończenia wojny

Ukraińska dziennikarka, która żyje w luksusie, jak rosyjskie influencerki także mogłaby udawać, że nic nie widzi. Natomiast nie zamierza milczeć! Głośno mówi o tym, że rosyjscy żołnierze opowiadają swoim żonom, co udało im się ukraść z domów w okupowanych przez siebie miastach.

Kiedy dzwonią do swoich żon, przechwalają się łupami, butami i laptopami, które przynoszą córkom. Chciałabym zadzwonić do takiej matki, żony i zapytać ją „jak możesz dalej żyć z takim potworem?” – mówi portalowi „Sport.ua.”.

Maja Bohosiewicz EDUKUJE w temacie wojny: „polityka to nie jest PRZEDSZKOLE leśne misie”

Podczas wywiadu Vlada Zinchenko została poproszona o wypowiedź po rosyjsku, aby Rosjanie mogli ją zrozumieć i dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się na Ukrainie. Żona piłkarza Manchesteru City powiedziała:

Nie jest mi trudno porozumieć się po rosyjsku, ale minęło ponad 40 dni wojny i jedyne, co mogę powiedzieć w tym języku, aby Rosjanie słyszeli mnie w dużej liczbie, to: „Idź do diabła”. Nie przeproszę za te słowa. To wszystko. Myślę, że po tylu dniach wojny nie ma sensu dalej pukać do drzwi narodu rosyjskiego. Lepiej pójdę i uderzę głową o ścianę trzy razy, będzie więcej korzyści. Przynajmniej poprawi się przepływ krwi do głowy – mówi Vlada Zinchenko.