Antoni Porowski (38 l.), gwiazda reality show „Queer Eye”, aktor, osobowość telewizyjna i kucharz właśnie się zaręczył! Ulubiony Polak Ameryki pochwalił się radosną wieścią na Instagramie. On i jego chłopak, z którym jest od 3 lat, Kevin Harrington, są zaręczeni.

Gwiazdy na premierze serialu „Królowa”

Zaręczyny Antoniego i Kevina wydarzyły się 6 miesięcy po tym, jak autor hitowej książki „Let’s Do Dinner” opowiedział w jednym z wywiadów dla magazynu People, jak jego związek rozwijał się dzięki… i przez pandemię.

W Nowym Jorku doszło do całkowitego lock downu […] Zdecydowaliśmy się zostać w Austin (Teksas) i adoptować psa […] Przeszliśmy od bycia w relacji i posiadania własnych mieszkań, do mieszkania w tym samym miejscu i to z psem, wyznał Antoni Porowski.

Antoni Porowski zaręczył się

To szybko się nasiliło […] Ale nie mam żadnych przeciwskazań, co jest super. Kiedy coś jest stabilne i naprawdę dobre, i jest świetna komunikacja. To znaczy, ze to jest to, dodał.

Aktor polskiego pochodzenia robi karierę w Netflix

Antoni Porowski urodził się w Kanadzie, gdzie wyprowadzili się z Polski jego rodzice. W swoim życiu mieszkał również w naszym kraju, a także w USA, gdzie ma status gwiazdy. Antoni Porowski występuje w show Netflixa „Queer Eye”, a także był gwiazdą serialu „Królowa” z Andrzejem Sewerynem.

Do tego ma na swoim koncie książki i show kulinarne. W 2019 roku wystąpił w teledysku Taylor Swift „You need to calm down”, a magazyn People nazwał go „Najseksowniejszą gwiazdą reality show” (2019 r.).

Trzymamy kciuki za związek! A także rozwijającą się karierę.!