Odkąd Britney Spears odzyskała wolność, fani zamiast cieszyć się jej szczęściem, coraz częściej doszukiwali się powodów do niepokoju. Dziwne posty wrzucane przez Britney na jej instagram, nagie zdjęcia czy niepokojące podpisy sprawiły, że wiele osób zaczęło zastanawiać się czy z piosenkarką wszystko w porządku.

W pewnym momencie pojawiły się nawet teorie, że Britney jest znów pod kuratelą, a nawet… że nie żyje i jej instagramowe konto prowadzi jej mąż, Sam Asghari. Jakiś czas później media obiegły kolejne informacje, jakoby rodzina Britney planowała interweniować w sprawie jej zdrowia psychicznego, które według bliskiego artystce źródła, jest w znacznie gorszym stanie niż wszyscy podejrzewają. Ostatecznie sama Britney powróciła na Instagram (po wcześniejszym usunięciu go któryś kolejny raz z rzędu), gdzie wyraziła wściekłość z powodu krążących na jej temat spekulacji:

Robi mi się niedobrze na myśl, że to legalne, by ludzie wymyślali historyjki o tym, że prawie umarłam…. Wystarczy tego! Prawdopodobnie przestanę wrzucać posty na Instagramie, bo chociaż uwielbiam to robić, to niewątpliwie jest tu masa osób, które życzą mi źle. Nie jestem tym zaskoczona. Robię wszystko co w mojej mocy!!! Kuratela zakończyła się ponad rok temu, nie mamy już 2007 roku, jest 2023 a ja robię moją pierwszą domową lasagne. W końcu udało mi się też naprawić kominek w moim domu. Jak to mój mężuś mówi: nie wierz we wszystko co czytasz!!

Britney Spears wściekła! Zaciekle zaprzecza jakiejkolwiek interwencji

Britney Spears i Sam Asghari przyłapani w drodze na romantyczną kolację

Teraz pierwszy raz od dłuższego czasu media obiegły zdjęcia Britney Spears z mężem Samem Asghari, zrobione przez paparazzi. Para została uchwycona w drodze na romantyczną kolację do restauracji. Na zdjęciach Britney jest niewątpliwie prawdziwa, żywa i uśmiechnięta, co sugeruje, że wszystkie dotychczasowe plotki dotyczące jej stanu się nie sprawdziły.

Czy to sprawi, że jej fani w końcu odetchną z ulgą?

Problemy psychiczne Britney Spears są „o wiele poważniejsze, niż ludzie sądzą”

Backgrid USA / Forum

 Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum