Nadal nie odnaleziono ciała Nayi Rivery, która w środę zaginęła na jeziorze Piru w Kalifornii. Według jej syna „mama wskoczyła do wody i nie wypłynęła na górę”. Policja przeszukała już linię brzegową jeziora i nie znaleziono rzeczy osobistych aktorki, ani śladów wskazujących na to, że mogłaby wypłynąć z jeziora. Teraz ograniczają się do poszukiwań jedynie w wodzie.

Po zaginięciu Nayi Rivery udostępniono nagranie z monitoringu. Fani aktorki zwrócili uwagę na jeden szczegół

Naya Rivera „wydawała się szczęśliwa”

Po zaginięciu aktorki jej fani zaczęli tworzyć najróżniejsze teorie spiskowe. W mediach też pojawia się coraz więcej szczegółów, które być może w jakiś sposób będą mogły pomóc policji w odnalezieniu ciała Nayi. Wiele osób twierdzi też, że to niemożliwe, że Nayia mogłaby popełnić samobójstwo. W dodatku podczas wspólnego rejsu z synem.

Portal eonline.com dotarł do źródła, które także twierdzi, że Naya w ostatnim czasie bardzo dobrze się czuła, nie miała na co narzekać, a nawet był to najlepszy czas w jej życiu. W końcu udało jej się też wypracować z ojcem dziecka, Ryanem Dorseyem, dobrze działający system opieki nad dzieckiem.

„Wydawała się szczęśliwa i zaabsorbowana życiem” – mówi źródło.

Naya Rivera przed zaginięciem opublikowała fragment piosenki o TONĄCEJ MATCE

Informator dodaje, że syn stał się dla aktorki najważniejszy i nie widziała świata poza nim. Kiedyś skupiała się na karierze, ale przewartościowała swoje życie. Kochała spędzać czas z synem i bardzo często to robiła. Wspólny rejs łódką nie był zaskakujący, bo Naya często starała się organizować atrakcję dla syna. Zwłaszcza lubili spędzać czas na świeżym powietrzu.

Kiedyś jej życie polegało na rozwijaniu kariery – aktorstwie, śpiewaniu. Myślę, że jej priorytety uległy zmianie. To nie chodzi o to, że nie chciała pracować, ale jest mamą – syn jest najważniejszy. Widać to we wszystkim, co publikowała i zrobiła – dodaje informator.

4-letni synek Nayi Rivery: Mama wskoczyła do wody i nie wypłynęła na górę

Naya Rivera zaginęła – co dalej z jej synem

Zaraz po zaginięciu Nayi policja skontaktowała się z jej rodziną, by syn aktorki, Josey mógł wrócić do domu. Kto się teraz nim zajmuje? Informator podaje, że jest pod opieką babci i ojca, jednak oni martwią się o jego samopoczucie.

Josey na pewno będzie pod opieką babci, która była z nim blisko oraz Ryana. Ale rodzina bardzo martwi się o samopoczucie Josey’a. To wszystko jest bardzo tragiczne, a rodzina jest załamana i zdruzgotana – wyjaśnia źródło.

ZOBACZ TEŻ:

Naya Rivera może nigdy nie zostać odnaleziona. Poszukiwania są skomplikowane

Naya Rivera z synem na ściance

Naya Rivera z synem/fot. FORUM

Naya Rivera

Naya Rivera z synem/fot. FORUM