33-letnia Naya Rivera najbardziej znana z roli Santany Lopez w „Glee” zaginęła. Aktorka wybrała się wraz z 4-letnim synem na łódkę na jeziorze Piru w Kalifronii. Jednak po kilku godzinach od ich wypłynięcia, jeden z żeglarzy znalazł na łodzi jedynie dziecko. Nie wiadomo, co stało się z Nayą. Jej syn, Josey, powiedział, że po wspólnym pływaniu nie wróciła na łódź. Departament szeryfa hrabstwa Ventura potwierdził, że zaginioną osobą jest Naya Rivera. Jak donosi Daily Mail, Riverę uznano za zmarłą i rozpoczęto poszukiwania w celu zlokalizowania jej ciała.

Nick Cordero, 41-letni aktor zmarł na koronawirusa. Jego walka z chorobą była dramatyczna

Naya Rivera zaginęła

W środę koło godziny 13, Naya Rivera wypożyczyła łódź pontonową i wypłynęła na jezioro Piru. Trzy godziny później jeden z żeglarzy zauważył, że na łodzi jest jedynie 4-letnie dziecko (nie wiadomo, jak chłopiec sam wrócił na łódź) i zawiadomił służby. Dziecku nic nie jest. W środę wieczorem służby starały się skontaktować z rodziną chłopca.

Na łodzi znaleziono także kamizelkę ratunkową aktorki, która najpewniej weszła do jeziora, by popływać i prawdopodobnie utonęła. Na miejscu pojawili się nurkowie, którzy przeszukują teren. W akcję zostały włączone także helikoptery i drony. Poszukiwania zawieszono na noc i cała akcja miała być wznowiona w czwartek rano.

W zbiorniku o tej wielkości jest wiele wyzwań, czasami są problemy z widocznością. Nie mam jeszcze szczegółów na temat głębokości obszaru, w którym łódź została znaleziona ani jakie warunki tam panują – powiedział Eric Buschow z biura szeryfa.

Niedaleko jeziora Piru został namierzony samochód aktorki „Glee”. Cały czas stał w tym miejscu, w który Naya go zaparkowała. Służby już go przetransportowały, ale łódź pozostawili na miejscu zdarzenia.

Dzień przed całym zajściem Naya opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z synem. Naya Rivera dzieliła opiekę nad synem z Ryanem Dorseyem, z którym rozwiodła się w czerwcu 2018 roku po trwającej dwa lata separacji.

Tylko my dwoje – napisała.

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

ZOBACZ TEŻ:

Nie żyje Ennio Morricone. Kompozytor miał 91 lat

Tragiczna ŚMIERĆ NA BALI. 18-letnia milionerka ZGINĘŁA na rajskiej wyspie

Naya Rivera zaginęła

Naya Rivera/fot. FORUM

Naya Rivera zaginęła

Naya Rivera/fot. FORUM