Victoria Beckham o początkach jej związku z Davidem: “Chowaliśmy się po parkinach”
Victoria Beckham ujawniła, że ona i David Beckham byli zmuszani do dyskretnych spotkań na parkingach, aby utrzymać ich związek z dala od zainteresowania opinii publicznej.
“Współpracownik mojego menadżera ciągle powtarzał, ‘Spróbujcie trzymać to w tajemnicy’” – wyjaśniła była członkini Spice Girls w zwiastunie nadchodzącego dokumentu Netflix pt. “Beckham”.
Początki romansu Davida i Victorii Beckham
W zwiastunie można także zobaczyć uśmiechniętego byłego piłkarza, który żartobliwie mówi: “Elegancko”. Dokument opowie także o długotrwałym związku Davida i Victorii, który rozpoczął się w 1997 roku, kiedy para spotkała się na jednym z meczów piłki nożnej Manchester United, w którym David grał.
David Beckham debiutuje z nowym tatuażem poświęconym Victorii Beckham
“Tak więc spotykaliśmy się na parkingach, ale nie tak niegrzecznie, jak by się mogło wydawać.” – słyszymy w wywiadzie.
“Rozmawialiśmy przez około godzinę w strefie zawodników, a tego dnia Victoria jechała pociągiem” – wspomniał David w wywiadzie z lutego 2020 roku w programie “The Tonight Show”. “Tak więc napisała swój numer na swoim biletu kolejowym, który mam do dziś.”
Rok po spotkaniu w barze para ogłosiła zaręczyny. Jednak zanim doszło do ślubu, ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, Brooklyna. Dwójka wzięła ślub w lipcu 1998 roku, cztery miesiące po narodzinach swojego pierwszego z czworga dzieci.
Po ponad dwóch dekadach małżeństwa zarówno David, 48 lat, jak i Victoria, 49 lat, nadal znajdują okazje, aby wyrazić swoje uczucia do siebie nawzajem.
Maseczka do twarzy z ptasich odchodów? Beckhamowie są fanami
David ujawnił w rozmowie z “The Sun” w piątek, że zrobił tatuaż, aby uczcić Victorię i jej udaną karierę z Spice Girls. “Właśnie zrobiłem sobie tatuaż ‘Posh’ … wszystkie tatuaże, które mam, są związane z rodziną” – powiedział David, pokazując tatuaż “Posh” na swojej dłoni. Miesiąc temu ich 18-letni syn, Cruz, również zrobił sobie tatuaż z napisem “Posh”. Oprócz Brooklyna i Cruza, para ma jeszcze syna Romea, 20 lat, i córkę Harper, 12 lat.
Dokument “Beckham” będzie dostępny na Netflix od 4 października.

