Viki Gabor ( 13 l.) pomimo młodego wieku ma na koncie wiele sukcesów, których mogłyby jej pozazdrościć starsze koleżanki. Nastolatka wygrała „Szansę na sukces junior” oraz wywalczyła dla Polski zwycięstwo w konkursie Eurowizja Junior.

Wspólna sesja Viki Gabor i Marcina Maciejczaka w klimacie wczesnych lat 2000. Czy ten styl im pasuje?

Viki Gabor u Kuby Wojewódzkiego

13-latka pojawiła się w drugim odcinku nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego. Choć w programie podejmowano poważne tematy, to najgłośniejszym echem odbiła się stylizacja młodej artystki, która wyglądała, jakby przyszła do programu prosto z łóżka.

Jest już teledysk do piosenki Viki Gabor i Kayah: Petarda, OGIEŃ – piszą internauci

Viki Gabor postanowiła zawitać do studia TVN w stroju przypominającym piżamę. Do satynowego zestawu ze spodniami Viki dobrała pluszowego misia. Jej charakterystyczne, długie włosy były luźno pozostawione na ramionach.

Wokalistka błysnęła poczuciem humoru i uprzedzając komentarz prowadzącego poinformowała, że jest późno, więc przyszła w piżamie. Viki poruszyła też temat tolerancyjności Polaków – dziewczynka ma romskie korzenie – przyznając, że jesteśmy otwartym narodem. Dodała, że zawsze znajdą się takie jednostki, które takie nie będą.

Viki Gabor wprowadziła TEN produkt do swojego sklepu

Podoba wam się podejście Viki?

 

Viki Gabor na ściance

Viki Gabor/fot. AKPA

Viki Gabor, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się piosenka Viki Gabor i Kayah "Ramię w ramię"?

1

Tak! Świetna, wpada w ucho

2

Może być, ale nic specjalnego

3

Nie podoba mi się