We wtorek, 16 maja 2023 ruszyła kolejna już, 76. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes, na który przybywają największe gwiazdy i głośne nazwiska show-biznesu. W ciągu ostatnich dni dla paparazzi zapozowali już m.in Johnny Depp, Naomi Campbell, Harrison Ford, Uma Thurman, Mads Mikkelsen, Catherine Zeta-Jones z mężem Michaelem Douglasem i 20-letnią córką Carys, Jennifer Lawrence, Irina Shayk.

Nie zabrakło również polskich akcentów i na prestiżowym festiwalu pojawiły się Anja Rubik oraz Weronika Rosati.

39-letnia Weronika Rosati zachwyca sylwetką. Fani: „Inspirujesz”

Weronika Rosati olśniła zjawiskową kreacją na Festiwalu Filmowym w Cannes

Weronika Rosati w tym roku niewątpliwie błyszczy na czerwonym dywanie w Cannes. Choć wiele gwiazd za wszelką cenę stara się szokować i przyciągać uwagę swoimi skąpymi lub prześwitującymi stylizacjami, Rosati postawiła na klasykę i elegancję.

Kilka dni temu wzięła udział w pokazie filmu „Kaibutsu (Monster(„, na który założyła długą wieczorową suknię w złotym kolorze z rozcięciem na udzie. Teraz aktorka wzięła udział w premierowym pokazie filmu „Black flies”, gdzie przykuła uwagę fotoreporterów, pojawiając się w żółtej sukni z efektownymi rękawkami. Bajkowa kreacja niczym z bajek Disneya zachwyciła zarówno paparazzi jak i internautów.

Jak wam się podoba?

IG: weronikarosati

IG: weronikarosati

IG: weronikarosati

IG: weronikarosati

IG: weronikarosati

Weronika Rosati jest wdzięczna za Instagram. Z goryczą wspomina czasy gazet plotkarskich

pasekkozak