Z cylku: dlaczego uwielbiamy Leo, chociaż zachwyca się innymi?

Uwaga! Leonardo DiCaprio (zobacz tapety) jest wolny i szuka żony.

Aktor jest pod urokiem wyspiarek już od około roku, kiedy to prezenterka telewizyjna Cat Deeley przeprowadzała z nim wywiad.

– Cat jest cudowna, zresztą jak większość Angielskich dziewcząt. Ten kraj może się poszczycić jednymi z najcudowniejszych kobiet na świecie – powiedział w wywiadzie dla Daily Star.

Life Style Extra donosi ponadto, że aktor ma już za sobą związek z modelką Bar Rafaeli, w dodatku zakończony serią burzliwych rozmów telefonicznych.

– Leo pragnie rodziny. Nienawidzi tych wszystkich jednakowych kobiet z Los Angeles. Zawsze miał słabość do \”angielskich różyczek\”, takich jak Cat. I uwielbia Londyn. Tak więc szuka miłej angielskiej żony, aby zacząć nowe życie – ujawnił informator.

32-letni kawaler przebywał w ciągu ostatnich kilku dni w Wielkiej Brytanii, gdzie promował Krwawy Diament – film, który przyniósł mu nominację do Oscara w kategorii najlepszy aktor. Leo połączył przyjemne z pożytecznym i przy okazji promocji postanowił poznać nocne życie Londynu.

Balował ponoć od wtorku (23.01) do środy rano. Nie wiadomo, czy impreza skończyłaby się, gdyby nie czekająca już na gwiazdora limuzyna, która zawiozła go prosto na lotnisko.

Kozaczek mówi: Leo, zapraszamy do Polski! Zaręczamy, że już kilka minut po przyjeździe zmienisz zdanie o Angielkach.

Poniżej aktor w wywiadzie na temat wspomnianego wcześniej filmu: