Przemysław Kossakowski (48 l.) i Martyna Wojciechowska (45 l.) uchodzą za świetnie dobraną parę. Raczej stronią od pozowania na ściankach i chronią swoją prywatność, ale czasami w sieci pokazują małe smaczki z ich związku. Tym razem Martyna zdradziła, jak pieszczotliwie nazywa Przemka.

Przemek Kossakowski SZCZERZE o programie „Down the road”;, który UKAZAŁ historię ludzi z chorobą Downa

Przemek Kossakowski zgolił brodę – jak teraz wygląda?

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, nic dziwnego – bo wyglądają na szaleńczo zakochanych. Mimo, że chronią swój związek, to czasami uchylają rąbka tajemnicy i pokazują jak wygląda ich relacja. Trzeba przyznać, że są twarzą super związek.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski; piękna para

Tym razem podróżnik udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje… bez swojej brody. Dosyć drastyczna zmiana – ale zazwyczaj, gdy facet pozbędzie się zarostu, przez jakiś czas trzeba przyzwyczaić się do nowego/gładkiego wyglądu 🙂

Martyna Wojciechowska o Kossakowskim: Nie sądziłam, że wilczyca alfa…

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą – zaczął Przemek

Podróżnik przekonywał swoich obserwatorów by zobaczyli nowy program ,,DeFacto Bosacka. Raport” na TTV, w którym Kasia Bosacka przekazuje wiedzę na temat koronawirusa, przedstawia fakty i obala mity – a także rozmawia z ekspertami, którzy zdradzą, „co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy”. Na zakończenie zażartował z nowego wyglądu.

Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę – napisał Kossakowski

Fani w komentarzach nie ukrywali szoku, zdziwienie wyraziła również Martyna Wojciechowska, która zdradziła przy okazji – jak zdrobniale nazywała Przemka. 

Toż to inny facet, a nie mój Koska – napisała w sekcji komentarzy Martyna Wojciechowska

View this post on Instagram

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Będzie więc dawka wiedzy czym tak naprawdę jest koronawirus. Czego unikać a które zagrożenia są nie warte uwagi. Zaproszeni eksperci powiedzą nam co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy. Wszystko to podane w zgrabnej nie zamęczającej człowieka formie, którą nawet ja jestem w stanie zrozumieć. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel. DeFacto Bosacka. Raport. Już dziś. Godzina 18.05. Telewizja TTV. Polecam Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Obserwatorzy Przemka chętnie komentowali i żartowali z jego nowego wyglądu.

Hm, trochę podobny do Daniela Craiga.

Mój Koska ❤️ jak słodko, pozdrawiam serdecznie.

Ja swojego męża bez brody nigdy nie widziałam, ale wydaje mi się, że byłabym podobnie zaskoczona.

To samo powiedziałam kiedy mój się ogolił – czytamy w komentarzach

A jak to wygląda u Was? Lubicie zarost, czy wolicie ogolonych mężczyzn?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wojciechowska o warszawskim lotnisku: BRAK KONTROLI

Martyna Wojciechowska w NIETYPOWYM stroju w kawiarni!

Kossakowski startuje z NIEZWYKŁYM projektem!

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski na imprezie TVN

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski w doskonałych humorach opuszczają imprezę branżową.

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA