Monika Zamachowska od pewnego czasu sporo opowiada o swoim prywatnym życiu. I nie, nie chwali się, jak jest udane. Stara się raczej pokazać jego cienie. Chodzi głównie o relacje męża prezenterki, Zbigniewa Zaamchowskiego, z byłą żoną i dziećmi.

Monika Zamachowska opuści kościół rzymskokatolicki?

Aleksandra Justa jest przedstawiana w wypowiedziach Zamachowskiej jako ta, która burzy spokój rodziny Zamachowskich domagając się wysokich (zasądzonych przed laty) alimentów, które rujnują budżet aktora i jego obecnej rodziny.

Monika Zamachowska ze szczegółami opowiada o układach, jakie panują w byłej rodzinie jej męża. Robi to publicznie. Sama podkreśla, jak bardzo się stara, by zapewnić pieniądze na alimenty dla dzieci Zamachowskiego, który nie zarabia wystarczająco dużo, by realizować postanowienia sądu.

Jedna z córek Zamachowskiego poprosiła ostatnio dziennikarkę, by nie opowiadała w mediach o ich prywatnych sprawach. Teraz do dyskusji włączyła się Ewa Minge. Projektantka zamieściła na Facebooku długi wpis, w którym uderza w Zaamchowską (choć nie wywołuje jej z nazwiska, wszyscy wiedzą, o kogo chodzi):

Kobiety mają pewną przypadłość . Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu „jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża „. Słabe jak cholera ale horror pojawia się w sytuacji kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs ,cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia . Jak się to skończy kiedyś ? Dla niej, głównie dla niej katastroficznie.

Facet prędzej czy później przejrzy na oczy i zatęskni za własnymi dziećmi . Te jednak dorastają, widzą i rozumieją. A jak nie rozumieją ,to świat im podpowie z dużym prawdopodobieństwem na niekorzyść tatusia. Przebudzony ojciec zderzy się wiec ze ścianą, za co obwini i słusznie, aktualna partnerkę ,która był jeszcze do niedawna tak ślepo zauroczony . Uroki maja to do siebie ze opadają z czasem i rzeczywistość wyklucza kontynuacje stanu z zaślepienia . Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swoj bój publicznie . Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje ,to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca . Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta – ukradłaś,wykradałaś chłopa z układu w którym tkwił ,to siedź cicho i nie dobijaj rodziny ,która była przeświadczona ,ze jest szczęśliwa . Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz ,ze robisz to dla ich dobra ,bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim ,ze tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w ktorym tkwił wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia ! Rodzine…. czyli ich . Kropka ! Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym do niewypowiadanie się na temat ….tyle ze sądy u nas pracują latami wiec pani taka skutecznie zniszczy młodym psychikę przez ten czas biurokracji i kolejek po prawo . Nie mogę od początku wielkiej miłości jednej medialnej pary ,patrzeć na to co wyczynia aktualna zona byłej rodzinie. Inteligencja emocjonalna i człowieczeństwo w głębokich powijakach . Miłego dnia kochani ❤ – napisała Minge.

Monika Zamachowska pokazuje, jak zarabia na alimenty męża (Instagram)

W odpowiedzi na to Zamachowska wrzuciła na swój profil zdjęcie Minge z mężczyzną. Projektantka upubliczniła je na swoim profilu zamazując twarz towarzysza projektantki. Zamachowska w poście sugerowała, że Ewę łączą z nim jakieś relacje. Tymczasem Minge pisze tak:

Moi drodzy ❤️ takie zdjęcie dzisiaj na swoim profilu zamieściła Monika Zamachowska . Dorzuciła opis ,ze takie ładne zdjęcie dostała moje i mojego męża i zamieszcza za zgodą autora …?Jest to jak wyjaśnia jej odpowiedz na rzekomą ,moją ocenę jej postępowania . Zaznaczę ,ze w moich postach dotyczących „nowych żon ” nie umieściłam ani Nazwiska ani zdjęcia pani Zamachowskiej . Ale uderz o stół i nożyce zabrzęczą . Te nie zabrzęczały a ….w zasadzie brak mi słów ,bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła . W każdym moim poście podkreślałam ,ze chodzi tylko o ciszę medialną dla dobra dzieci a nie racje . Te udowadnia się w sądach za zamkniętymi drzwiami.

Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . Nie interesuje mnie wielkość i słuszność alimentów ,miłość państwa Zamachowskich i jakość pożycia seksualnego . Interesuje mnie kim trzeba być ,żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?! Co do człowieka ze zdjęcia . Otóż zdjęcie ,to zostało zrobione koło mojej fundacji ,która zajmuje się wspieraniem szerokim ludzi bardzo ciężko chorych @fundacjablackbutterflies . Człowiek ten 3 godziny wcześniej wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki ,który poprzedziło 5lat ciężkich dializ .Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji . Smutne ,ze ta pani pracuje w mediach publicznych ,które rzekomo tak dbają o obywateli i misje . Moją misją jest pomaganie ludziom chorym. Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje ,ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .Co do chronienia wizerunku…np.Mój młodszy syn nie występuje nigdzie medialnie ,bo sobie ceni prywatność i nie życzy … . Nie jest ani brzydki ani ułomny a i to nie byłoby wstydem . Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę – podsumowuje projektantka.

Zamachowska, na której profilu pojawiło się wczoraj wieczorem mnóstwo krytycznych komentarzy sugerujących, że dziennikarka traci grunt pod nogami i kontakt z rzeczywistością, post skasowała.

Ciekawe, czy wyciągnęła lekcję z tej historii?

Kobiety mają pewną przypadłość . Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu "jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża ". Słabe jak cholera ale horror pojawia się w sytuacji kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs ,cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia . Jak się to skończy kiedyś ? Dla niej ,głównie dla niej katastroficznie . Facet prędzej czy później przejrzy na oczy i zatęskni za własnymi dziećmi . Te jednak dorastają ,widzą i rozumieją . A jak nie rozumieją ,to świat im podpowie z dużym prawdopodobieństwem na niekorzyść tatusia . Przebudzony ojciec zderzy się wiec ze ścianą, za co obwini i słusznie ,aktualna partnerkę ,która był jeszcze do niedawna tak ślepo zauroczony . Uroki maja to do siebie ze opadają z czasem i rzeczywistość wyklucza kontynuacje stanu z zaślepienia . Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swoj bój publicznie . Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje ,to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca . Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta – ukradłaś,wykradałaś chłopa z układu w którym tkwił ,to siedź cicho i nie dobijaj rodziny ,która była przeświadczona ,ze jest szczęśliwa . Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz ,ze robisz to dla ich dobra ,bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim ,ze tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w ktorym tkwił wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia ! Rodzine…. czyli ich . Kropka ! Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym do niewypowiadanie się na temat ….tyle ze sądy u nas pracują latami wiec pani taka skutecznie zniszczy młodym psychikę przez ten czas biurokracji i kolejek po prawo . Nie mogę od początku wielkiej miłości jednej medialnej pary ,patrzeć na to co wyczynia aktualna zona byłej rodzinie. Inteligencja emocjonalna i człowieczeństwo w głębokich powijakach . Miłego dnia kochani ❤

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

Doprecyzuje i dosadniej wyjaśnię mój poranny post o kradzieży mężów (żon ) itp. Nie chodzi o kradzież ,nie w tym problem . Napisałam ,ze rozumiem iż czasem uczucia przewyższają rozum . I dobrze ! Brawo miłość ! Tylko zachowajmy później pokorę w stosunku do przeszłości naszych nowych partnerów i niech oni zachowają szacunek i pokorę do swojej przeszłości . Kiedyś miałam okazje poznać nową żonę jednego znanego i bogatego biznesmena . Nie udzielała wywiadów ,nie dyskutowała ,nie obnosiła się ani ona ani on ze swoim uczuciem . Powiedziała wprost ,ze uczucie ,które im się przydarzyło spadło na nich jak grom z nieba i nie pozwoliło żyć osobno . Ale usunęli się z nim w cień WŁASNEJ MIŁOŚCI ,by nie epatować swoim szczęściem czym w sposób oczywisty WEDŁUG NICH krzywdzili i ranili tamtą, nazwijmy rzecz po imieniu, porzuconą kobietę . Daje przyzwolenie i wiarę w takie uczucia niezbyt łatwe a jednak ogromne . Nie daje zgody na cyrk ,w którym muszą udział brać DZIECI . Nie chodzi o alimenty ,bo może i zbyt duże ale to załatwia się w sądzie a nie na forum publicznym ! Wszyscy popełniamy uczucia niedozwolone ,nie każdy ma sile czy chce z nich rezygnować ale bądźmy empatyczni do kogoś dla kogo jest to jednak trudne . Tyle . Cisza jest w tej sytuacji najprostszym rozwiązaniem . Tyle tylko ….nie epatowanie swoim szczęściem i nie deprecjonowanie w jego kontekście innych ludzi …przeszłości ,która nadal jest i będzie udziałem naszych partnerów . Wyjaśniam ,bo warto tłuc ten temat . Doprecyzowuje żeby ludzie nie bali zmieniać się swojego życia czy trudnych miłości ale spróbowali zminimalizować straty drugiej strony . [email protected] ❤️

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

Moi drodzy ❤️ takie zdjęcie dzisiaj na swoim profilu zamieściła Monika Zamachowska . Dorzuciła opis ,ze takie ładne zdjęcie dostała moje i mojego męża i zamieszcza za zgodą autora …?Jest to jak wyjaśnia jej odpowiedz na rzekomą ,moją ocenę jej postępowania . Zaznaczę ,ze w moich postach dotyczących "nowych żon " nie umieściłam ani Nazwiska ani zdjęcia pani Zamachowskiej . Ale uderz o stół i nożyce zabrzęczą . Te nie zabrzęczały a ….w zasadzie brak mi słów ,bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła . W każdym moim poście podkreślałam ,ze chodzi tylko o ciszę medialną dla dobra dzieci a nie racje . Te udowadnia się w sądach za zamkniętymi drzwiami . Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . Nie interesuje mnie wielkość i słuszność alimentów ,miłość państwa Zamachowskich i jakość pożycia seksualnego . Interesuje mnie kim trzeba być ,żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?! Co do człowieka ze zdjęcia . Otóż zdjęcie ,to zostało zrobione koło mojej fundacji ,która zajmuje się wspieraniem szerokim ludzi bardzo ciężko chorych @fundacjablackbutterflies . Człowiek ten 3 godziny wcześniej wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki ,który poprzedziło 5lat ciężkich dializ .Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji . Smutne ,ze ta pani pracuje w mediach publicznych ,które rzekomo tak dbają o obywateli i misje . Moją misją jest pomaganie ludziom chorym. Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje ,ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .Co do chronienia wizerunku…np.Mój młodszy syn nie występuje nigdzie medialnie ,bo sobie ceni prywatność i nie życzy … . Nie jest ani brzydki ani ułomny a i to nie byłoby wstydem . Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)