Żaden związek Kany’ego Westa, po tym jak rozstał się z Kim Kardashian nie wzbudzał takich emocji jak ten z Julia Fox. Aktorka, która do tej pory nie cieszyła się, aż tak globalną popularnością, nagle stała się dużo bardziej rozpoznawalna. Media zaczęły interesować się jej życiem prywatnym. Okazuje się, że te było bardzo ciekawe!

Julia Fox spotykała się ze znanym raperem

Julia Fox jest mamą rocznego synka. Ojcem dziecka jest Peter Artemiev z którym rozstała się niedługo po porodzie. Okazuje się, że Julia miała także innych partnerów. Według Page Six spotykała się także z Drake’iem, co bardzo wkurzyło Kanye’go.

Nowa dziewczyna Kanye Westa: „umawiałam się z miliarderami przez całe dorosłe życie”

Fox spotykała się z Drake’iem na krótko przed ponownym zejściem się z pilotem, Alexem Artemievem. Podobno spędzili razem Walentynki w 2020 roku, a Drake miał jej podarować dwie torebki Birkin od Hermes.

Co za luksus! Drake pokazał jak mieszka i zaprezentował kolekcję torebek Hermes

Drake i Kanye West od lat uchodzą za „wrogów”, którzy toczą wzajemny spór od wielu lat.

 

 

Drake

Drake/fot. Forum

Paris, FRANCE – Kanye West and Julia Fox are seen on January 23, 2022 in Paris, France.
, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

EXCLUSIVE: Kanye Wests new girlfriend Julia Fox spends some precious time with baby son Valentino.The Uncut Gems star, 31, was spotted taking Valentino, who celebrated his first birthday last week, for a stroll in chilly Manhattan. Fox looked stylish in black boots, leggings, padded jacket and shades. Fox has just returned to the States after spending time in France with the rapper now known as Ye for Paris Fashion Week.
To mark Valentinos birthday, the actress posted a sweet slideshow of videos and photos on Instagram, Fox shares her son with ex Peter  Credit line: ZapatA/MEGA / The Mega Agency / Forum