Modelka Julia Fox opowiedziała o nietypowej propozycji, jaką otrzymała od Kanye Westa w 2022 roku, kiedy byli razem. W swojej książce „Down the Drain” opisała, jak raper zasugerował jej operację powiększenia piersi podczas jednego z ich spotkań w hotelu. Fragment tej książki został opublikowany przez The Guardian w minioną sobotę.

„Wspólnie spędziliśmy dzień, grając w Uno i grę polegającą na podkreślaniu pozytywnych słów w słowniku” – napisała 33-letnia Julia.

Nietypowe propozycje Kanye’go Westa

Modelka twierdzi, że raper, wówczas 46 letni, zaproponował: „Mogę zorganizować ci operację powiększenia piersi, jeśli chcesz.”

Julia Fox, odrzucając tę niecodzienną propozycję, napisała dalej, że miała „dobre intencje”, kiedy rozpoczęła związek z Kanye Westem w styczniu ubiegłego roku.

Julia Fox mówi o związku z Kanye Westem. Szczegóły są mocno szokujące

„Wchodziłam w to, myśląc, że to może być prawdziwe, może być niesamowite, a on może otworzyć mnóstwo drzwi” – wyjaśniła aktorka.

Po rozstaniu z Kanye Westem w lutym 2022 roku Julia Fox uważa, że ​​została wykorzystana jako „pionek” w trakcie rozwodu projektanta Yeezy z Kim Kardashian.

„Szybko zrozumiałam, że jestem używana” – powiedziała Los Angeles Times 29 września. „Czułam się jak jego mała marionetka.” Julia Fox powtórzyła to w wywiadzie dla The Guardian w ostatni weekend, mówiąc: „To upokarzające. To bardzo niekomfortowa sytuacja.”

Tego jeszcze nie było! Julia Fox z gołym (naturalnym) biustem na czerwonym dywanie

Fox podkreśliła, że jej związek z Kanye Westem „nie definiuje” jej jako osoby, ponieważ był to tylko „skrawek” jej życia. W swojej książce „Down the Drain” Julia Fox opisuje krótkotrwały romans, swoje dzieciństwo i karierę aktorską, starając się być „uczciwą” i „prawdziwą”.

Należy zaznaczyć, że Julia Fox odmówiła podpisania NDA (klauzuli poufności), którą wysłał jej Kanye West, mówiąc mu, że może „żyć” bez bycia jego „przyjacielem” w takim przypadku.

Julia Fox jak Drew Barrymore. Też „nie może się doczekać śmierci swojej matki”

Kanye West odnalazł miłość u boku Biancy Censori, z którą ożenił się w grudniu 2022 roku. Ich „tajny” ślub w Palo Alto w Kalifornii został potwierdzony w piątek.

 Forum

 Forum

Kanye West Julia Fox arriving at their hotel during the Paris Fashion Week