Julia Fox (32 l.) wystąpiła właśnie w talk show komiczki Ziwe (30 l.) na Showtime, który jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych programów w amerykańskiej telewizji. Prowadząca zaprasza mocnych gości, którym zadaje jeszcze mocniejsze pytania. Nic dziwnego, że jej rozmowa z Julią Fox zeszła na… klejnoty Kanye Westa.

Julia Fox powiedziała, że była z Kanye Westem ze względu na Kim Kardashian

Prowadząca Ziwe sprowokowała Julię Fox, by ta opowiedziała o swoim doświadczeniu bycia aresztowaną za kradzież ubrań z Bloomingdale’s w Nowym Jorku, a także o tym, że jej faceci mówili na nią „lesbijka”, bo ta nie chciała się z nimi kochać. W związku z tym aktorka i była Kanye Westa chce eksplorować tę część swojej seksualności.

„Powiedz mi, kiedy przestać” — powiedziała prowadząca Ziwe do Fox, przesuwając ręce coraz szerzej.

ziwe_showtime

Julia Fox opowiada o penisie Kanye Westa

Kiedy prowadząca Ziwe miała ręce rozstawione prawie na szerokość ramion Fox powiedziała jej, żeby je przybliżyła i zatrzymała się na ok… 30 centymetrach. „O mój Boże!” Ziwe krzyczała z wrażenia.

Julia Fox opowiada jak ratowała swoją torebkę przed atakiem maczety

Oprócz „męskości” projektanta Yeezy, Fox powiedziała, że otrzymywanie w prezencie „mnóstwa ubrań” było „doskonałym” dodatkiem do jej krótkotrwałego związku z Westem.

Aktorka, która została samozwańczą „fashionistką”, spotykała się z Kanye Westem przez mniej niż 2 miesiące, ale dziś twierdzi, że muzyk ​​zaczął ją podrywać na długo wcześniej, wypisując do niej wiadomości.