Joanna Przetakiewicz jak wiemy, jest niesamowicie przedsiębiorcza i niezależna, więc z pewnością partner ma wysoko postawioną poprzeczkę. Na dodatek wcześniej była w związku z Janem Kulczykiem.

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się choinką: „Odlotowa?”

Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy opowiedziała o zaręczynach

Sprostać zadaniu Joannie Przetakiewicz był w stanie Rinke Rooyens, z którym jest od dwóch lat w małżeństwem. Teraz w rozmowie z Izabelą Janachowską projektanta opowiedziała o związku z producentem telewizyjnym. Nie zabrakło też wątku o Janie Kulczyku:

Ja byłam po dwóch rozwodach, a po jednym ślubie. My byliśmy z Janem w związku pod prawem szwajcarskim, gdzie jesteś jakby w konkubinacie, który jest pod prawem administracyjnym szwajcarskim, w związku z tym musisz dostać rozwód, a nie musisz mieć ślubu – tłumaczyła Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz szczerze o ROZBICIU małżeństwa Kulczyków: „Nie mam zamiaru udawać ŚWIĘTEJ”

Następnie kobieta biznesu po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o zaręczynach z Rinke Rooyensem. Ujawniła, że zaręczyny odbyły się w trudnym dla niej momencie. Okazuje się, że to Joanna się oświadczyła Rinke

Rinke był bardzo chory, leżał w szpitalu i miał chemioterapię, radioterapię i zachorował na zapalenie płuc. W związku z tym to był taki moment, że wszyscy z nim byliśmy. On był w ogóle bez kontaktu. (…) Wtedy wiedziałam, że jest potrzebna jakaś nadludzka, metafizyczna siła, która go z tego podniesie. I ja wtedy bardzo długo myślałam o tym, co mu powiedzieć i jak go pobudzić. I słuchaj, przyszłam do niego wieczorem, bo wyszłam i konsultowałam się ze wszystkimi, z kim tylko mogłam. Wróciłam do szpitala bardzo późno wieczorem, usiadłam u niego na łóżku i powiedziałam mu: Słuchaj, ty musisz wyzdrowieć, bo ja cię potrzebuję na drugą połowę życia i chcę wyjść za ciebie za mąż – mówi Przetakiewicz. 

Znana influencerka pracowała u Joanny Przetakiewicz. Zdradza, ile zarabiała

Wspomina, że po tym on wstał, a był nieprzytomny:„jego tata płakał wcześniej i mówił: „Słuchaj, on jest jak zatopiony ptak. Już nic do niego nie dociera”.

Miłość ma wielką siłę – podkreśliła.

 

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, SK: Joanna Przetakiewicz w towarzystwie przyjaciół w drodze na charytatywną kolację, , fot. AKPA