Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” w luksusowej willi Joanny pod Warszawą. Informacja przedostała się do mediów, po tym, jak zdjęcie z instastory jednego z gości przedostało się do Internetu. Na fotografii widać, że para stoi przed urzędniczką stanu cywilnego. Podobno na ceremonię zaprosili tylko najbliższych.

Ślub Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie!

Okazuje się, że projektantka tak, jak zapowiadała, wesele zorganizuje w Grecji. Jak dowiedział się portal „Pudelek”, para młoda sfinansowała wszystkim gościom podróż i testy na koronawirusa przed lotem.

Ślub zrobiła tu, w Polsce, bo konsul nie chciał lecieć na wyspę z powodu koronawirusa. Część gości zrezygnowała ze strachu przed koroną. Joanna stresowała się, że event jej życia się wali, dlatego robi wszystko, żeby goście czuli się bezpiecznie i dopisali – zdradziło źródło „Pudelkowi”.

Joanna Przetakiewicz jak czarna wdowa na 10. urodzinach marki La Mania. Klasa i styl

Po instastory Przetakiewicz widzimy, że para jest już w Grecji i przechodzi drugą młodość. Na oblikowanym filmiku Joanna biegnie po hotelu z balonikami w kształcie serduszka i zielonej piżamce. Na kolejnym zdjęciu dyrektorka La Manii siedzi na hotelowym łóżku z płatkami róż.

Gratulujemy!

Joanna Przetakiewicz wychodzi ZA MĄŻ. Szykuje się ceremonia, jak z bajki