Niedawno Joanna Przetakiewicz informowała, że zostanie żoną Rinke Rooyensa. I faktycznie, kilka dni później byli już małżeństwem. Para miała dwa śluby – jeden, który wzięli w domu w Warszawie i drugi, jak z bajki – na greckiej wyspie.

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka – dlaczego się rozstali?

Joanna Przetakiewicz miała dwie suknie ślubne?

Nie da się ukryć, że ten zagraniczny budzi większe emocje, a trzeba przyznać, że był zorganizowany z rozmachem. Projektantka stopniowo pokazuje fanom, jak wyglądała ceremonia – udostępnia zdjęcia i nagrania. Jak to w przypadku ślubów gwiazd i celebrytów, wiele osób zastanawiało się, jak wyglądała suknia Joanny. I projektantka pokazała ją na zdjęciach.

Okazuje się, że wystąpiła też w drugiej kreacji, którą możemy zobaczyć na zdjęciu Aldony Wejchert, która była świadkową Joanny. Po oficjalnej ceremonii projektantka zamieniła półprzezroczystą suknię z falbanami, na sięgającą do połowy łydki sukienkę z piór. Dobrała do niej srebrne szpilki i czarno-złotą torebkę Chanel. Co ciekawe, na nagraniu udostępnionym przez męża projektantki widać, że miała jeszcze jedną kreację – biały kombinezon.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje podwarszawskie gniazdko

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z czasów trzeciej CIĄŻY. „To było moje marzenie”

Ślub Rinke Rooyensa i Joanny Przetakiewicz

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz/fot. Instagram/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens po ślubie

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz/fot. Instagram/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz z koleżanką

Joanna Przetakiewicz, Aldona Wejchert/fot. Instagram/joannaprzetakiewicz