Wściekły książę Harry podczas kłótni krzyknął do królowej: Co się do CHOLERY dzieje?

Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta

Książę Harry i jego żona Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej – przez ten czas, gdy oficjalnie do niej należeli, wywołali niejeden skandal. Teraz wychodzą na jaw kolejne sekrety. Książę Harry przed ślubem stanął w obronie ukochanej i pokłócił się z babcią – poszło o tiarę.

Meghan i Harry ZADZWONILI do fanki, która obrażała rodzinę królewską. PODZIĘKOWALI jej za wsparcie

Książę Harry nakrzyczał na królową Elżbietę – poszło o tiarę, którą chciała założyć Meghan Markle

Ślub Meghan i Harry’ego bez wątpienia był przepiękny. Ciężko uwierzyć, ile stresu musiał kosztować nie tylko parę młodą, ale też osoby, które uczestniczyły w przygotowaniach.

Omid Scobie w wywiadzie telewizyjnym na temat swojej książki Finding Freedom, w której przedstawia relacje Meghan i Harry’ego oraz ich odejście od rodziny królewskiej, przytoczył ze szczegółami jedną z historii.

Wyciekła PRAWDA o ślubnej tiarze Meghan Markle. Był konflikt z królową?

Meghan chciała przymierzyć tiarę, którą miała założyć na swoim ślubie w maju 2018 roku. Miała jej w tym pomóc garderobiana królowej Elżbiety, Angela Kelly. Opóźniała ona jednak otrzymanie tiary przez Meghan przed jej fryzurą próbną.

Meghan Markle i książę Harry na swoim ślubie
książę Harry, Meghan Markle fot. FORUM/REUTERS

Harry musiał interweniować. Zadzwonił do swojej babci i krzyczał: „Nie wiem, co się do cholery dzieje. Ta kobieta musi wykonać tę pracę dla mojej przyszłej żony ”. Harry czuł, że w królewskiej instytucji są tacy, którzy nie powstrzymają się przed niczym, aby utrudnić życie Meghan – powiedział Scobie.

Meghan i Harry wyprowadzili się z LA!

Ostatecznie Meghan ponownie przymierzyła tiarę dopiero na kilka dni przed ślubem.

 
Meghan Markle
Meghan Markle fot. The Mega Agency / Forum
Meghan Markle i książę Harry idą w eleganckich strojach
Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/REUTERS
Królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta II fot. Forum/REUTERS
Królowa Elżbieta z bukietem kwiatów
Królowa Elżbieta z bukietem kwiatów fot. Forum/REUTERS
 
14 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Pasikonik czy to co piszesz to w to wierzysz, jesteś pewny ze skrzela klejnoty może tobie ukradła????????

Przecież Królowa jest zwykłym człowiekiem nie Bogiem nie wolnomu Mu sie uniesc.
Ma prawo jak ka,dy a to ze podniesie glos nie oznacza brak szacunku posmaku!!!!!

Fryzjer byl Meghan,ta baba potrafi wszystkich sklucic,jezeli juz nie sa jej potrzebni i tak sie stalo z jej rodzina i jej przyjaciolmi,ale to,co zrobila krolowej i rodzinie,to jej medal powinni dac,tiare chciala inna,dobrze ze jej nie dali,bo kto wie czy by ja tez nie zwinela jak i inne cacka,smutne jest to,ze tak przekabacila Harrego,chociaz,gdyby nie chcial pewnie byloby inaczej,ale mleko sie rozlalo i Henryczek przepadl,jest teraz taki sam jak i jego zona.Biedny Harry tak sie odwdzieczyl babci,ktora go kocha i wybaczyla duzo,mam nadzieje,ze poraz ostatni,bo on nie zasluguje na nia,Meg wiedziala co robi,ale czy rzeczywiscie?mogla zagrac role zycia i byc na swieczniku,coz,rola ja przerosla i zostala nikim,mysle,iz w pelni na taka zasluzyla sobie,oh Harry,cos ty chlopie zrobil,zal.

Fryzjerka i stylistka muszą jej bardzo nie lubić, skoro tak spapraly robote

Tiaaa….wierzcie prasie… tu nic nie jest prawda!

Harry to jeleń tego świata i jeszcze nie jeden raz świat się o tym przekona.

Może jestem jedyną osobą, której ta fryzura ślubna nie podoba się. Taka uroczystość podniosła, więc wszystko powinno być dopracowane. Tiarę zapewne chciała sobie zatrzymać, zresztą parę cennych drobiazgów sobie już przywłaszczyła. Cała Rejczel:)))

Taki koczek to ja na spacer psem zakładam, i nie nie jestem fanką sztucznych koków sklejonych toną lakieru…

Ale Harry już wczoraj zaprzeczył, by taka rozmowa miała miejsce.

Czepek pokojowki bardziej by do niej pasował

Ciekawe co krzyczała przez tel jego rodzina jak sobie szedł na imprezę w stroju nazisty albo jak nagi grał z prostytutka w bilard w LV

Serio ona miała próbna fryzurę?
Ja do sprzątania mam lepiej włosy ulozone niż ona na tym ślubie miała.