Meghan Markle i książę Harry w rozmowie z Oprah Winfrey podzielili się również pozytywnymi informacjami – m.in. zdradzili płeć dziecka, a także wyznali, że wzięli ślub wcześniej niż wszyscy myśleli. Okazuje się, że kłamali?

Meghan Markle doczekała się PRZEPROSIN po wywiadzie. Miał wyrzuty sumienia

Meghan i Harry kłamali w sprawie ślubu

Meghan Markle w wywiadzie powiedziała, że marzyli o romantycznej i kameralnej ceremonii. Udało jej się ją zorganizować:

Pobraliśmy się na trzy dni przed TYM ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupa Canterbury.

OMG! Meghan Markle i Harry wzięli potajemnie drugi ślub. „Pobraliśmy się na trzy dni przed TYM ślubem”

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego fot. Forum/Reuters

Dziennikarze „The Sun” jednak nie do końca wierzyli w wersję pary i dotarli do aktu małżeństwa pary, z którego wynika, że do ślubu doszło dokładnie 19 maja 2018 roku, czyli w dniu „royal wedding”. Stephen Borton, przedstawiciel biura Arcybiskupa Canterbury w rozmowie z tabloidem powiedział, że ten „tajemniczy ślub” mógł być tylko próbą generalną.

Meghan i Harry nie wzięli ślubu w obecności arcybiskupa Canterbury na trzy dni przed oficjalnym ślubem. Specjalna licencja, którą pomogłem im sporządzić, umożliwiła im zawarcie ślubu w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, czyli ceremonię, którą oglądały miliony 19 maja 2018 r. Był to oficjalny ślub uznany przez brytyjskie prawo i kościół anglikański. (…) Mogę się jedynie domyślać, że wymienili się przysięgami w obecności arcybiskupa, co jest teraz modne, ale była to co najwyżej próba generalna.

Dodał też, że nie mogli wziąć ślubu w Nottingham Cottage, bo nie jest to miejsce, które kościół anglikański zaakceptowałby do złożenia przysięgi małżeńskiej.

Meghan Markle i Harry na zdjęciu ze ślubnej sesji

Meghan Markle i Harry na zdjęciu ze ślubnej sesji/fot. FORUM

Meghan Markle w sukni ślubnej fot. Forum/REUTERS