Selena Gomez (27 l.) w zeszłym roku trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wokalistka od dawna zmaga się depresją i atakami lęku. Oprócz tego choruje na toczeń rumieniowaty, przez który musiała przejść przeszczep nerki. Ostatnio gwiazda wydała nowe piosenki, a wczoraj na American Music Awards zaliczyła swój pierwszy występ od dwóch lat. Niestety, nie wypadła najlepiej. Teraz pojawiły się doniesienia, że przed wejściem na scenę miała atak paniki.

Hailey Baldwin POLUBIŁA filmik Seleny Gomez i pokazała tym, że wspiera piosenkarkę!

Selena Gomez miała atak paniki przed American Music Awards

Selena zaśpiewała swoje najnowsze single „Lose You To Love Me” oraz „Look At Her Now”. Występ nie należał do najlepszych w jej karierze. Można był zauważyć, że jest bardzo zestresowana i nie wszystkie dźwięki były czyste.

Selena Gomez zabrała na premierę młodszą SIOSTRĘ! Ubrały się tak samo (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że przed galą miała atak paniki.

Selena czuła niepokój zanim wyszła na scenę. Przeszła atak paniki. Wywierała na siebie ogromną presję – zdradza informator E! News.

Wydawało się, że gwiazda czuje się już dobrze. Często pokazywała się publicznie, udzielała wywiadów, stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych.

Selena Gomez zrobiła DUŻY tatuaż na udzie – na AMAs próbowała go ukryć

Nowe piosenki Gomez zyskały ogromną popularność, a ona wciąż ma duże rzesze fanów, które wspiera ją nawet wtedy, gdy nie jest w najlepszej formie. Pojawiły się jednak głosy mówiące, że to jeszcze za wcześnie na występy na żywo. Mają rację?

Selena Gomez fot. Forum/REUTERS

Selena Gomez fot. Forum/REUTERS

Selena Gomez

Selena Gomez fot. Forum/BACKGRID